Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #90088192 #198 üzenetére

    Ez egyébként számomra is érdekes kérdés volt mindig is. Mármint , ugye ezek a cuccok (a high end audio általában) embertelen pénzekbe kerülnek , egyértelműen olyan szintekről beszélünk ami kizárólag idősebbek körében jellemző , mert fiatalon egyszerűen nincs lehetőséged ezt megfizetni. Most komolyan , mondjuk ne is menjünk el az abszolút high end irányba csak a kommersz high end irányába : pl építesz egy rendszert egy BW 802 köré. Most érted , a 2 hangfal 6 milla + hozzá az elektronika , kábelek , társai. Legyen egyben egy 10es. Tehát mikor már megengedheted magadnak ezt a luxust akkor már valószínűleg minimum középkorú vagy , mert annyira sok pénzt emészt fel , hogy az gyakorlatilag vállalhatatlan. Szóval igen , érdekes kérdés , márpedig a hallásvesztés nem teória hanem tény.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz lezso6 #710 üzenetére

    Setup amivel a mérést végeztem :
    Lg monitor
    Glorius Model O egér

    A háttérben az Agymenők 11.évada ment , még így is simán kihallottam a különbséget. Ajánlom megnézni az időt , hamar rájöttem melyik melyik. (negyedik próbálkozásra sikerült amúgy , nem 6)

    Most viccet félre , ezzel mit lehet bizonyítani ? De tényleg. Ha valaki hallja a különbséget , az HALLJA. Akkor csináljon 100%os tesztet 50/50-el. Vagy hallod a különbséget vagy nem , hogy lehet nem 100% osra vaktesztelni ha hallod ? Azt mondja meg valaki....

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz szaszlaci #783 üzenetére

    Ez a post ugye csak tömény szarkazmus amiről lemaradtak a smájlik ? Jól értem ugye ?

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz borix #798 üzenetére

    Kicsit offtopik de ezzel a hszel tökéletesen rávilágítottál arra ami nekem személyesen a legnagyobb problémám az egész audio világgal , mégpedig ez a tömény és végtelen SZNOBIZMUS , hogy aki el tudott költeni 76ezer forintot egy erősítőre az már hangversenyen meg mozarton kívül mást meg se hallgat mert "csakazazene". Epiclol de tényleg. Ennél nagyobb trigger nincs is. Egyébként meg kurvára lekezelő vagy nagyjából és akkor finom voltam , plusz nemtudom mire vagy fel ezzel , remélem eljársz kortárs művészek kiállításaira is és elmondod mindenkinek , hogy képet csak a 16.századig festettek ami utána van az neked már nagyon mainstream. lol ember......

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz proci985 #1093 üzenetére

    "btw ket napos friss es ropogos ellen allien set, burialt es plaidet is jatszik. namost ennel nagyon nem lesz mar jobban barmi is techno."

    Hát nem tudom , nem rossz ez abszolút de pl az általad is említett charlotte de witte szerintem ennél "technobb". Amugy adom, hogy csajok mennyire jó technot csinálnak , pl charlotte is , de mondjuk amelie lens is.

    btw amúgy mi az a modern hardcore ? Mármint amit linkeltél a gabber szerintem sokkal inkább oldschool zene, modern hardcorenak én nem mondanam.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz proci985 #1114 üzenetére

    Nem tudom mennyire mozogsz ezen a vonalon , de ha valami kis könnyebb hardcore érdekel akkor mondjuk Project One , Headhunterz , Wildstylez (ők közösen a Project One gyébként) , Ran-D pl. Ezért kérdeztem rá, hogy mit értesz modern hardcore alatt , mert ezek azért kicsit más hangzásvilág mint a Gabber. Ha rawcore vonal tetszik akkor mondjuk Sub Zero Project megér egy meghallgatást. Vagy SVNTOZ.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Stanki6 #1129 üzenetére

    Hmm nem tudom , lehet neked lesz igazad. Nekem a hardstyle eléggé más hangzás mint egy headhunterz pl , de egyaltalan nem kizárt hogy neked van igazad. Korsakoff nekem nem játszik , de Angerfistre +1 :)

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #71562240 #1262 üzenetére

    "Ha azt mondjuk, hogy a Föld nem lapos, hanem geoid alakú - legalábbis newtoni inerciarendszerben értelmezve -, akkor mindenkitől kérsz róla bizonyító erejű hologramot a Nemzetközi Űrállomásról és a Hubble-ről fényképezve? Ha küldenek ilyet, akkor keresed a csalást vagy a hibát benne? Mert ha gömbölyded lenne a Föld, akkor leesnénk róla?"

    Az a baj, hogy fordítva ülsz a pacikán. Mert a konszenzus az, hogy a föld geoid és ha Te azt mondod, hogy lapos , akkor kellene valamit felmutatnod , hogy miért , hiszen az elfogadott álláspont az a geoid. Tehát amit mondasz az jó , csak fordítva mondod.
    A konszenzus itt most az, hogy ha egy értéket nem tudok kimérni ÉS egyébként az általános , , biológiailag elfogadott hallástartományon kívül esik , akkor azt nem hallom. Mert nem tudom hallani. Tehát ha szerinted Te hallod , akkor igen , neked kellene bebizonyítani nekünk , hogy Te hallod azt , amit a tudomány jelen állása szerint nem lehet. Szóval a saját példádban mi vagyunk a geoid és Te vagy a laposföld. Itt tévedsz a levezetésben. A foobar ABX meg azért fontos itt sokaknak , mert ahogy feljebb is írtam , a Te hallásod szembe megy azzal amit ma a tudomány és a biológia megengedne. Azért fontos , hogy kizárjuk a placebót meg a saját magunknak bizonyítási kényszert , hogy mikor kicsomagoljuk otthon a valhalla tápkábelt akkor meg tudjuk magyarázni az agyunknak , hogy igen koma , értelmesen vertél el 3millát egy tápkábelre , mióta bedugtad azóta egyszerűen kinyílt a zene , el lett húzva a függöny amit az 500ezres kábel rakott az énekes orra elé. Na ezért lenne fontos a hibátlan ABX, hogy meg tudd mutatni hogy neked van igazad és a valóság téved.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #71562240 #1285 üzenetére

    "Ha azt terjesztitek, hogy a veszteségmentesnek nevezett tömörítvény ugyanúgy szól, mint az eredetije, és csak a beavatottak hallják a különbséget, akkor számíthattok rá, hogy akad egy-két művelődésszervező, aki szól, hogy hát azért az nem egészen úgy van."

    En nem allitom azt, hogy nincs kulonbseg a ket fajl kozott, hisz mar pusztan a meretebol adodoan is kotelezoen kell kulonbseg lennie. A lenyeg az az, hogy ez a kulonbseg hol van. Mert ha ez a kulonbseg egy olyan tartomanyba esik amit nem hallunk es meg ott is borzalmasan magas elteressel, akkor szerintem nincs mirol beszelni. Azt az informaciot amit a hallas nem kepes feldolgozni azt nem tudod hianyolni sem, mert egyszeruen nem hallod, nem eleg erzekeny hozza a fuled. Az ultrahangot is meghallgathatod flacban is, mp3ban is meg wavban is meg barmiben is, lenyegtelen mibe konvertalod le mert hiaba vagja le egy mp3 az utlrahang teljes spektrumat, ha nem vagna le sem tudnad hallani mert a fuled erre nem kepes. Ugyan ezen az elven teljesen mindegy, hogy a zenebol mit vag le egy algo 22khz felett, mert nem hallassz semmit az egvilagon 22khz felett. En ezt nem tudom hova rakni ebben az egesz vitaban, hogy az mp3 nem ott vag le ahol a zene van hanem ott ahol mar nem hallunk, akkor mi a kerdes ? Egy kifutopalya is addig van leaszfaltozva ameg ahoz kell hogy fel es leszallhasson rajta egy repulo, mellette lehet folduttol kezdve kukoricamezon at, aktiv vulkanig bezaroan barmi, mert a repulonek csak az az egy kis csik szamit amit hasznal. Egy zene miert mas ? Csinalhatsz egy 1GB/s zenet aminel tonnaszam televagod 30-120khz kozott infoval az anyagot csak az egvilagon semmi nem fog tortenni, mert nem fogod hallan barmit is csinalsz. Fizikailag nem kepes ra a ful. Egyszeruen en ezt nem ertem, hogy ti a tomoritesnel nem azt az infot hianyoljatok a zenebol amit hallani is leheg hanem azt amit nem lehet. Nyilvan van egy hatar, en se gondolom hogy egy 64kbps mp3 ugyan az mint egy sacd, de hogy minel feljebb megyunk annal kevesbe szenvedunk el veszteseget az teljesen biztos.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz qnadam #1290 üzenetére

    Nem, ugyan ugy ahogy egy kep sem lesz mas, egy video sem lesz mas, a vilagon semmi nem lesz mas csak valamiert a zene. Mint a forma aki valamelyik audio topikban bemondta, hogy jobb a zene ssd-rol mint winyorol. Mikozben ugye rambol tortenik a kiolvasa. Ez az a szint amit mar csak ra kell hagyni valakire, mert az eszervek biztos, hogy semmilyen szerepet nem jatszanak akkor amikor te azt hiszed, hogy az ssdtol szebb lesz a zene.
    Nyilvan sok audio cucc sokfele keppen szol, de fejleszteni ugy tudsz hogy veszel egy (szamodra)jobb fulest, nem pedig ugy hogy mostantol az sd kartyat is tuskere rakod, mert az egvilagon semmi ertelme nem lesz. Esetleg ssd ele audiofil sata kabel , meg akkor mar audiofil ram , mindkettot feltalaltak mar mikor meglattak , hogy mekkora penz koncentralodik ezen a piacon. Tetejere mehet a hifikavics.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Elf #1317 üzenetére

    :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Elf #1317 üzenetére

    Sokkal jobbat találtam :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

    "Van azonban egy jelenség, egy olyan “tuning”, amit önmagam is félve írok le, mert még az én igencsak nyitott gondolkodásmódomat is zavarba hozza. Tehát adva van a pendrive, amiről zenét hallgatunk, majd kiveszem a rendszerből, két percig csinálok vele valamit és visszadugva újra indítjuk a zenét.
    Ezt a procedúrát többször megcsináltam több, 3-10 fős csoport előtt, megmutattam humán és műszaki foglalkozásúaknak, zenerajongóknak és zenét sohasem hallgatóknak. Nem igazán mertem elmondani, hogy mi okozza a két állapot közötti igencsak jól hallható hangkülönbséget. Ha pedig mégis elmondtam csak hümmögtek, vagy szentül meg voltak győződve, hogy mindazt csak azért mondom, mert a valódi okot (“tuningfogást”) meg akarom magamnak tartani.
    A kihúzott pendrive-ot minden említett esetben PRÁNANADI kezelésben részesítettem. No komment. Akinek van ötlete – a placebo kiabáláson kívül -, hogy mi és miért történt a kezelésen átesett adathordozókkal, ne tartsa magában."

    A cikk : [ne nyisd meg]

    Pránanadi

    Wiki :

    A pránanadi a finomtest csatornája, amely összeköti a csakrákat, és amelyen át a testműködést szabályozó életerő (prána) áramlik.[1] A pránanadi tehát életenergia-csatornának fordítható. Többnyire 72 ezer csatorna létezését fogadják el, de egyes szövegek (pl. Siva-szamhitá 2,13) szerint 350 ezer létezik.[1]
    Két szanszkrit eredetű szóból alkotott kifejezés, amelyek az ájurvéda és a jóga központi fogalmai.

    Ez a csávó valami igazi vásári majom lehet. :C :C :C :C

    szerk : kicst tovább olvastam , mert jobb mint a showder klub

    "Tisztán meghallható, hogy fémtüske, Vibra golyós alátét, vagy éppen valamilyen nemesfa kocka van a modem és router alatt. A különbségek (kisebb mértékben ugyan) a tv-képen is észrevehetőek."

    Ebbe muszáj voltam minden szót aláhúzni , mert egyszerűen nem tudom nem mindet kiemelni.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Degeczi #1329 üzenetére

    Olvass tovább , én most megtaláltam ezt a cikket : [link]

    Ez az ember egy világi idióta fasz és most direkt finom voltam. Ez viccnek már nagyon sok.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #64791808 #1406 üzenetére

    Topkomment.

    Egyébként :

    "innen meg az van hatra, hogy Grabovoj-szamokat kezdj irogatni."
    [link]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz plömplöm #1409 üzenetére

    "Hans Zimmer – Live in Prague (HD felvétel saját szerverről)
    A-verzió
    Mélyben feltűnően dús hang, széles hangszínpad, ami egészen jól körbevesz. A kép nagyon szép, távoli részletek, közönségarcok is látszódnak. Úgy jó, ahogy van, nem igazán tudnék belekötni.
    B-verzió
    Többször is megcsináltam az A-B váltást egyedül is, mások előtt is, mert akkora képbeli különbség volt a kétféle állapot között, mint ha az egyik DVD, a másik pedig BD anyag lett volna. Tátott szájjal bámultam a plazmát, annyival jobb képet produkált a B-változatban. Korábban nem látott színmennyiség, szikrázó, éles, de nem kiégett csillogások, levegőben szálló porszemek jelentek meg, valamint kivehetővé váltak a kórusban és a nézők között korábban nem látott arcok, arcrészletek. Isten bizony, határozottan megnőtt a felbontás és a színmélység. A hangban némileg redukálódott a basszus túltengése, ugyanakkor mélyebb frekvenciák is megszólaltak. Határozottan tágult a hangszínpad, stabilabbá, meghatározhatóbbá váltak a zenészek, énekesek pozíciói. Semmi kedvem nem volt visszatérni az A-verzióhoz."

    "Egy megfoghatatlan hamisító (Youtube film, állítólag 1080p)
    Ezt a filmet el kezdtem nézni B-verzióban mindenféle tesztelési szándék nélkül a magam szórakoztatására. Tetszett a film is, a látvány is. Feltűnő volt, hogy mennyi apró részlet, finom rajzolat jelenik meg grafikákon, nyomdai nyomólemezeken, festményeken – a film története egy pénzhamisító banda körül játszódik sok-sok tervezési, rajzolási, nyomtatási fázist bemutatva. Hajnali kettő körül abbahagytam és lefeküdtem. Másnap visszavittem a switch-et, majd éjszaka újraindítottam a filmet, mert kíváncsi voltam a végére. Ez már nem ugyanaz a felvétel volt, mint előző este, már nem okozott akkora élvezetett a szakmai részek látványa – mert egyszerűen sokkal kevesebb volt a részlet, a színárnyalat."

    Ez a perdöntő. Most már nem csak a hdmi kábeltől szebb a BD film , hanem a routertől is szebb lett a youtube képe.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz PuMbA #1414 üzenetére

    Ne mondjunk hülyeségeket azért... Egyértelmű, hogy azért mondod ezt mert nem fűtött órajelgenerátoros tuning rúteren hallgatod a zenét és fogadjunk, hogy egyetlen Entreq dobozon sem volt áthúzva az audifil sata kábeled. Arról már ne is beszéljünk, hogy meg van e oldva rendesen a virtuális föld. Van a hangfalad melled parafa dugóval lezárt unikumos üveg ? Nincs.
    Hát így persze, hogy egy kalap szar az egész felvétel...

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz benedekco #1618 üzenetére

    De hat epp feletted irta a srac, hogy meg csak a kvarkokat is most fedeztuk fel. Nincs jo meresunk , fogadd el, kvarkokat is csak epphogy valahogy meg tudtuk talalni , nem kellett hozza semmi mas csak egy 27km reszecskegyorsito a fold ala amiben fenysebesseggel utkoztetunk atomokat lol hat milyen belathatatlan tavolsagra vagyunk meg az olyan ufo masineriektol amik majd egyszer talaln ki tudjak merni, hogy jobb e a hdmi kabelen a jutub ha ha entreq doboza huzom at a virtualis fold helyet... Ugyan kerlek... Mi butuskak csak embert kuldtunk a holdra , a hifi vilag rejtelmei mint virtualis fold, hifi kavics, router alatet es 70k-s hifiecset meg a messzi messzi tavolban lebegnek csak a szemunk elott

    Addig is minden haztartasba unikumos uveget, de aztan jol merjetek ki hova teszitek, szet ne szedje a szinpadot!

    Ui: biztosan jo japan betuk vannak a hangfalra rajzolva ? Mert nem mindegy, addig ne allj neki merni.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz belashx #1622 üzenetére

    "Ennyire nem érthető, mire céloztam? Szerinted az emberiség minden létező dolgot meg tud már mérni? Mindenre van mértékegység?"

    Nem. Azt mondom hogy azt képes megmérni az ember, hogy mi megy át egy kábelen vagy mi nem, vagy hogy mennyi a végén a veszteség a kiindulási állapothoz képest. Azért ne kezdjük már el 2020 ban kitalálni, hogy valami "ismeretlen tudomány" az, hogy egy kábel hogyan viselkedik... Könyörgöm , 7 nanométeren gyártunk processzort , szerinted ott akadt el az elektronika , hogy neked mi megy át egy két eres rca kábelen ?

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz belashx #1626 üzenetére

    "Fogunk egy mintát, odaadjuk egy jóképességű méréstechnikusnak, hogy elemezze már ki, mi van benne. Erre ő meg tudja mondani, hogy pl. 20 féle anyag alkotja a mintát. Ettől még lehet benne olyan, amit nem tud beazonosítani, de módszere sincs rá, így annak létezéséről tán nem is tud."

    LOL ezt te így elhiszed vagy csak szivatsz ? :U Ha van benne olyan amit nem tud beazonosítani akkor azt mondja, hogy "21 féle anyag alkotja a mintát , ez a 20 meg még egy amit nem tudok beazonosítani". Túl azon, hogy facepalm , nem is értem hogyan kapcsolódik ide.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz szaszlaci #1663 üzenetére

    :DDD

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz benedekco #1671 üzenetére

    En uj kifejezest tanultam tole , azok a franya "kovalygo" hangszerek. Btw ABX-et en is varom, nyilvan nem problema a 16/16 annak , akinek idezem :
    "Ezért betettem a FLAC (v. SACD) verziót, a hangszereket mintha lecövekelték volna. Stabil lett minden."

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz benedekco #1673 üzenetére

    Beültem mértani középre a monitor elé de össze vissza ment a dob a videón , próbáltam feljebb venni a fényerőt , még monitort is cseréltem de semmi. Odébb ültem de akkor is ment a dobos fel az égbe meg vissza, össze vissza kóválygott. Gondoltam csak letöltöm a videót , letöltöttem , upscale ON , 4K HDR1600 hát nem hiszed el , meg se mozdul már a dob. Látod itt is ez volt a baj, nem jó a minőség. Csak kóvályog kóvályog , ülsz a kanapén és csak kóvályog a fejed mert SD.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz #27483136 #1679 üzenetére

    Egyikünk sem mondta/állította, hogy nincs különbség MP3 és FLAC között. Mi abba álltunk bele, hogy közel , de közel SEM akkora , mint ahogy te azt itt placebóból előadod. Nagyokat mondani mi is tudunk. Adj egy 16/16 ABX-et (ahogy azt előttem is kérték már) egy FLAC és az abból konvertált 320mp3-ból és akkor azt mondom , hogy zseniális a füled van. Addig az ilyen ezoterikus dumák, hogy "lecövekeltek a hangszerek" maximum jól hangzanak , de a spiritualitáshoz sokkal közelebb állnak mint a valósághoz. Neked nem gyanús , hogy mindig azok az emberek "felejtik el" az ABX tesztet, akik a legszebbeket mondják ? Tudod, függöny mögül énekel , intim a hang , helyére kerülnek a zenészek , kinyílik a színpad.. Valahogy mindig azoktól jönnek ezek a hangzatos jelzők , akik valamiért ABX-et nem nagyon mellékelnek mellé , pedig az alapján ahogy előadod neked instant, minden körülmények közt hallanod kell a különbséget , tehát 55/55 ABX tesztet is 100%ra kellene tudnod megcsinálni. Kérdés ?

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    Tehát összefoglalva , inkább töröltette a fiókját , minthogy adjon egy 16/16 ABX-et. Értem :DDD :DDD :DDD

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Kisgépkezelő #1725 üzenetére

    Statisztikailag ha vegigtippeled akkor 1024 tesztbol egy teszt 10/10 lesz. De en tovabbra is tartom, hogy ha valaki ilyen naggy szavakkal dobalozik mint multheten emberunk, annak az elso! (es mindegyik) legyen 10/10.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Donki Hóte #1778 üzenetére

    Mi a loslessbol lossy ellenkezoje ? Lossybol losless ? Az mit jelent a gyakorlatban , amit a gyakorlatban elveszit a file infromaciot a loslessbol lossyba konvertalasnal, azt visszafele "visszarakja" a konverzio ?
    Ez olyan mint mikor az NCIS-be mondjak egy 640x480-as kamera kepenek a 100x-os digit zoomja utan arra a 4 pixelre ami maradt , hogy "Tudsz rajta élesíteni Horatio ?" es hopp, full hd lett a kep.
    komolyan, mit jelent az a folyamat, hogy vesztesegesbol vesztesegmentest konvertalsz ? Hogy lehet visszacsinalni a veszteseget ?

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák