Új hozzászólás Aktív témák

  • #00137984

    törölt tag

    válasz envagyok #643 üzenetére

    Mindig a tiszta hangzásért és a jó lejátszóeszközök használatára törekedtem. Kazettán a Type II volt az a minőség amire igényem volt, amit olyan 0-1 dB-re engedtem kivezérelni, hogy az eredetihez képest még tisztán szóljon.
    Ezt olyan walkman lejátszóban hallgattam és olyan fülesekkel, aminek a minősége a középszintnél jobb volt. Discman váltásnál a CD lejátszómat és a CD lemezeket olyan rendszeren hallgattam, ahol a Loudness-re nem volt szükségem és a magas, mély potmétereket is ritkán tekertem fel. Fejhallgató csak az AKG vagy a Sennheiser jőhetett szóba, mert az a pár Sony fülhallgató és Technics fejes véletlenül pont jól szólt, de általában a sztereó teret és a közepeket keveseltem. Az mp3-at igy hallgattam a CD mellett, ezért az alacsony bitráta hátránya nálam egyből kijőtt, de ha a zenei forrást nem találtam elég jónak akkor a Flac vagy az eredeti CD beszerzése volt a jó megoldás. Igy valami CD-n is megvan vagy másik változatban mp3-ban is, ezért van egy kis minőségi különbség ezek között ami engem annyira nem zavar, de azért még simán kihallom ezeket. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák