Új hozzászólás Aktív témák

  • had423

    aktív tag

    Elég kemény volt a Kai update napja. A nexon szerverei teljesen lelassultak. Hajóra bejutni, csak úgy lehetett, hogy egymás után 5-ször próbálkoztam. Még a játékhoz csatlakozni sem volt könnyű. Egy GM szerint annyi reg érkezett, hogy az adatbázis nem tudta elég hamar feldolgozni.
    Azóta már megoldódott a probléma egy patch-el.

    Hát a Kairól annyit mondanék, hogy messze eltér az előző kasztoktól. Láttam már elég sok videót róla, de kipróbálni teljesen más volt. Szerintem, most a legerősebb karakter. Bár PvP-ben valószínűleg nem valami jó. Elég nehéz stratégiát választani. Majdnem az összes képessége SP skill (Az SP bar akkor növekszik ha sebzel). És ez azért durva, mert ha nem sebzel, szépen lassan elfogy az SP-d ennél a karakternél. Tehát nem könnyű ezzel se.

    Két módban lehet használni az íjat: Bow és large bow (azthiszem ez a nevük). Az egyikben nem kell célozni sem, csak kattingatni, és automatikusan célozza be a mobokat. Ezzel kell SP-t gyüjteni.
    A másik módban, már nekünk kell célozni. A vindictusban sosincs célkereszt, egy piros vonal jelzi a tárgy útját. A lényeg, hogyha jó időben lőjük el a nyílvesszőt, és jó helyre célzunk, akkor elég durvát sebez. Nem beszélve arról, hogy break off-ban mennyit ér ez.
    Ezenkívül még vannak "Q" betűvel felhozható skillek.

    Alul 5 darab

    Ezt elég nehéz megszokni, mivel a normal attack-ok közben lehet járkálni, de ezeket használva nem.
    Látványosan harcol az biztos. EU trailer

Új hozzászólás Aktív témák