Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Marvinyo #333 üzenetére

    Na és miben tévedtem szerinted?

    Úgy látom hogy ti nagyon szabadon használjátok az "erőszak" szót.
    Azt mondd meg nekem légy szíves, hogy mi abban az erőszak, ha én ajánlatot teszek egy nőnek? Hol van itt az erőszak?

    Ha nekem filmstúdióm van, akkor nyilván az dolgozhat ott, akit én akarok hogy ott dolgozzon. Ha én egy filmbe keresek színésznőt, akkor nyilván a nekem szimpatikusabb nő fog szerepelni benne. Ha azért szimpatikus mert a rokonom, vagy az ismerősöm akkor azért, ha meg azért, mert nagyon tetszik nekem, és alkalomadtán még szexelünk is, akkor azért...
    Most komolyan. Miért adnám olyan nőnek a szerepet aki nem szimpatikus, ha adhatom olyannak is aki az? Ki dönti el azt, hogy ki legyen a filmben ha nem én?

    Érted a kérdést? Karrirlehetőséget adok valakinek. Nyilván annak fogom, akinek én akarom. És ha az egyiknek még szimpatikus is vagyok legalább annyira hogy abból legyen szex is, akkor természetesen vele leszek kedvesebb, és őt fogom jobban segíteni.

    Én azt nem értem, hogy ebben a történetben hol van az erőszak... Itt nincs erőszak, itt lehetsőgésgek vannak.

    Az erőszak az, amikor az illetőnek nincs választási lehetősége. Elkapom az utcán, berángatom a bokorba, és megteszem amit akarok... az erőszak. Ha udvarolok, ajándékot veszek, elviszem pár buliba, felajánlom a segítségemet, az pedig nem erőszak.

    Ha meg 20 év múlva jut eszébe valamelyik libának egy eset amikor pl pont nem is történt semmi, mint a sárosdi lillának, az meg aztán végképp nem erőszak, csak mocskolódás.

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák