Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz nyisziati #321 üzenetére

    Hagyjuk mar ezt az uj generacio bullshitet...
    Van olyan kollegam, aki most esett ki az egyetemrol, megis (nemi tamogatassal) teljesen vallalhato kodot ir, ha konstruktivan de azert kemenyen lebaszod, konkretan megkoszoni, es ugyan az a hiba meg egyszer nem fog szerepelni a kodjaban. Emellett van olyan kollegam is, aki 50+, tanulni nem hajlando, a kodja egy kalap szar, a hozzaallasa pedig "az En gepemen mukodik/nalam lefordul", aminel nagyobb kozepso ujj az informatikaban nem letezik, barmit elbasz, csak a kezmosas meg a mellebeszeles meg a nalam fiatalabb nekem ne ugasson megy, ha meg kemenyebben szolalsz meg, megsertodik. Persze az ellentetere is van tapasztalatom boven.

    Szoval, mi lenne, ha csak siman elfogadnank, hogy minden generaciobol van selejt is, meg normalis is, meg kiemelkedo is es kesz.

    32 vagyok, nem tudom, hogy ez nalad melyik generacio... En mar beletartozom az uj megsertodosbe a koordinatarendszered szerint? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák