Új hozzászólás Aktív témák

  • Tauka

    csendes tag

    válasz Béééla #57 üzenetére

    Abban, hogy mindenki a linux fejlesztői közösséget ekézi, miközben a "sértett" fél gyakorlatilag semmit se tett azért hogy ne ordibálásba torkolljon.

    A probléma ott van, h szerinted a végső MEGOLDÁS az ordibálás. Az pedig sosem megoldás...
    Ki mindenki ekézi a linux fejlesztői közösséget? Linus megnyilvánulásairól van szó, nem egy egész közösségről. És ha nem tett semmit azért, h ne "ordibálásba torkolljon", akkor, mint mondtam, inkompetens. Ennek megfelelően ignorálni kell, vagy meg kell válni tőle. Az ordibálás a TE döntésed.

    - amikor az újonc órákon át ecsetelte-erőltette a hülye ötletét az egész csapattal és a seniorral szembe is
    Újonc. Nem ért hozzá. Ordítani kell vele?

    - amikor egy hónapnyi 200%-os hajtás után hajnal kettőkor, a terepen, több napnyi helyi reggelhattóléjfélig típusú gürizés után telefonálunk az egyik fejlesztőkollégának hogy meséljen, milyen hibák lehetnek a moduljában mert maradt egy délelőttünk, és már csak az övét nem ismerjük teljesen, mondjon pár konfigurációs lehetőséget és bejelenti hogy "az én modulom hibátlan, hagyjátok békén"

    Meggyőződése, h tökéletes. Ahogy mondta, hagyjátok békén. Ha gond lesz, az ő felelőssége. Ordítani kell vele?

    - amikor ugyanezen a terepen a 10 féle ID-ból nem jót írtam fel, de én nem visszaugattam hanem kúsztam vissza mert tudtam hogy hibáztam
    Teljesen rendben van. Kiadod magadból ha akarod, és kész. te hibáztál, önmagad nyugodtan leordíthatod, ha akarod.

Új hozzászólás Aktív témák