Keresés

Aktív témák

  • afterburner_

    őstag

    válasz Gerisz #29 üzenetére

    én már kaptam kólásüveget, meg egy kisautót 2 éve, mikor utánvéttel kértem az eladótól a gyanúsan olcsó vga-t :D tehát mint ahogy írtad utánvéttel is meg lehet szívni... és én szívtam is meg :)

    ráadásul kb 1 éve egy ph-s újonc, azt állította, hogy elutalt nekem 30.000 ft-ot, és nem küldtem semmit neki.
    Persze közösben írt (a csaló topicban ), a modinak válaszolt priviben, nekem a privijeimre meg semmi reakció sőt hogy ő átküldte az átutalásról a bizonylatot nekem privátban de arra se reagálok .addigra már kezdtem azt hinni hogy hülye vagyok, vagy a rendszerben van a hiba és nem látnám? :D

    Aztán megkértük a modival közösen hogy küldje át neki is a bizonylatot, amit nekem állítólag elküldött, azóta semmi hír a próbálkozása felől...

    meg volt hogy küldtek át nekem hamis print screen-es utalási bizonylatot..arra fel is adtam szépen a terméket, szerencsére csak pár ezer Ft-ot buktam rajta... ezzel is vigyázni kell, képet is össze lehet retusálni pillanat alatt, és vannak ilyen rafkós emberek akik ezt meg is teszik :)

    [ Szerkesztve ]

    >>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

Aktív témák