Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Nagyon alacsony, már-már kínos a színvonal a műsornál.
    Egyelőre a Snowdrop Engine (The Division) volt a legérdekesebb az egészben, ezen felül egy címnél se volt igazi, valódi gameplay, csak 1-2 perces előre megrendezett trailerek. Ezért szerintem felesleges ilyen show-t csinálni.
    Igazából csalódott vagyok, mert sokkal-sokkal több gameplay videóra számítottam, főleg miután a CD Projekt RED is pár nappal korábban bejelentette, hogy nagyon nagy durranással készülnek a VGX-re. Nos, ez az 1 perces trailer nem volt az.
    Na jó, a Dying Light azért már tényleg korrekt volt, és az piszok jól is néz ki,
    Ami még érdekes lehetett volna, azok a szavazások, de közülük néhány teljesen kiszámítható volt és volt, ami nagyon nem volt fair. Ez utóbbinál az idei év legjobb stúdiója címnél nem is lehetett a Crystal Dynamics-ra szavazni. Miért? Ha az Irrational ott volt, akkor a CD miért nem?

    Amúgy a Tomb Raider felújított változatán (Definitive Edition) jól látszott, hogy Lara arca szebb lett és a haja is lényegesen realisztikusabban viselkedik. Kár, hogy ezeket az újításokat a PC-sek nem kapják meg. Úgy tűnik a Tomb Raider bejelentésnél nem csak én számítottam új epizódra. :(

    Ja és baromira unalmas és bosszantó is volt, hogy állandóan a Titanfall-on és a GTA5-ön volt a hype.

    Ez a műsor számorma egy nagyon nagy csalódás, sokkal jobbra számítottam, az eddigiekhez képest ez egy nagy nulla volt.

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák