Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz keIdor #35 üzenetére

    Játszottam már pár zombis játékkal (L4D, Dead island, meg még talán egy-kettő, aminek már a nevére sem emlékszem; ill. HL2 részei, DE:HR vége is kvázi az, sajnos), de nekem nem jöttek be.
    Ha már atmoszféra...
    Amnesia? Nincs fegyvered, nem tudsz védekezni, csak elfutni tudsz - na ez az igazi horror.
    Stalker, főleg SoC? Már a helynek, az elhagyatott, rozsdásodó, omladozó épületeknek atmoszférája van. Ott vagy lent a bunkerben, hallod, ahogy valahol egy snorkel hörög, láttad is az előbb valahol elfutni, s bármelyik sarok mögött leselkedhet rád...
    Volt régebben még egy játék, a nevét már nem tudom, egy bunker mélyén ébredsz fel, semmi fegyvered nincs, a bunkerben egy élő emberrel nem találkozol; ahogy mész, itt-ott elmaszatolt vér; a fényekkel és a hangokkal addig paráztat a játék, hogy kiérsz a bunkerből, és az egész játék alatt egyetlen szörnnyel nem találkoztál! Na ez a játék csak az atmoszférára épült, nem kellettek neki szörnyek hadai, mint amiről a zombis játékok szólnak.

    Wolverine: hol írtam én azt, hogy The Walking Dead? Hsz-em egy belőlem kikívánkozó általános megjegyzés. Ha a játék címével és képével ellentétben nem egy zombis játék, akkor meg jól félrevezetett...

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák