Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ricsi99

    addikt

    válasz Sinesol #49 üzenetére

    Képzeld el...
    pont az idegesítő frissitegés ,variálás , miegyébb miatt használnak win7-et.
    pont a kötelező a frissités... ha meg lelölövöd akkor ugyan az mintha régebbit használnál.
    régebbi sz@rok tulajdonosai meg nem irkálnak a supportnak mert minek ?

    az álltalad emített programozók álltal kiadott /heti havi frissitések miatt ,nem szeretem bétateszternek érezni magam.
    Csak ha hazaérek pl belépek a ph ra ,megnézek egy filmet s csá ,nincs türelmem 1/2 órát várni mig megnyugszik a rendszer... de gondolom ha a géped 5mp -el késöbb bootolna akkor már véged is volna...

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • ricsi99

    addikt

    válasz Sinesol #52 üzenetére

    Elnézve a konfigodat ,tényleg nálad semmi problem.

    Gondolom az amd-s kártyádon sem okoz fennakadást az nv frissités...
    Nem is "rinyálok" ,majd apuci vesz másik cuccot ,ha akadna valami

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • olbaidhun

    őstag

    válasz Sinesol #49 üzenetére

    "Az lenne a legjobb, ha kötelezően menne az egész, sok gondolt levenne a programozók válláról"

    Igen, ezt most nagyon jól megfigyelted, igazad van, látható a kém w10-nél minden megy flottul, soha nem csúszik be semmi váratlan, mióta auto upgrade van.

    oh wait ;]

    "azonnal a gyártó a hibás, nem az user, akinek nincs esze frissiteni/nosztalgiából ragaszkodik a régi sz@rokhoz."

    Egyelőre a vásárló kifizette a termék vételárat, hiánytalanul. Erre kap egy toldozott-foltozott, időnként hiányos, gyakran félkész, de óriásira hízott és optimalizálatlan és/vagy súlyos hibákkal küzdő, valami kétpálcás- félkész kacatot. Csodálod, hogy ragaszkodik ahhoz, ami már bevállt? Mesélj még! :(((

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • olbaidhun

    őstag

    válasz Sinesol #55 üzenetére

    Maradjunk a tényeknél. Az egyértelmű, hogy nem csak a hardver támogatással van a gond, konkrétan az userek hátán verik le (igen beta óta) az enterprise megrendelők igényét. Ez első sorban egy stabil és üzembiztos OS.

    Stabilitásról beszélgessünk még.
    Történelmi szempontokat figyelembe véve, az iT-ben gyakorlati tapasztalatokra támaszkodva, ezek a legstabilabb rendszerek:

    Windows NT 4.0 Service Pack 5.
    Windows 2000 Service Pack 5.
    Windows XP Service Pack 2 vagy 3.
    Windows 7 Service Pack 1.
    Windows 8.1.

    Csupán egyszer 1× láttam több mint 1 éven keresztül, hibátlanul üzemelni win Servert. az is az NT volt. Linuxok ebben sokkal jobbak.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

  • ricsi99

    addikt

    válasz Sinesol #55 üzenetére

    Teljesen jó neked. Viszont rajtad és a környezeted kivéve... (wow tábor gondolom) sokan használják lehet a tiédnél kisebb lehet nagyobb gépet ,nem csak játékra.

    Lehet nálad bevált a te céljaidra lehet másnál nem.

    Jah és lehet több windows -t használtam mint te... apropó van róla halvány sejtésed ,hogy én mire használom a gépet? és miért használok rajta olyan rendszert ami az én igényeimnek megfelelő?

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • ricsi99

    addikt

    válasz Sinesol #59 üzenetére

    "Az a helyzet nagyrészt csak nosztalgia miatt használnak legtöbben 7-et, meg azért mert minimális sem akarjak megerőltetni magukat, "jó az a régi is, azt már ismerem, stb". A legtöbb rinyáláson is az látszik, hogy max valami ismerősnél láttak a 10-ről, esetleg fórumokból ismerik csak, annyira tévesek a kifogások."

    Ezzel nem értek egyet.

    [ Szerkesztve ]

    Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

  • olbaidhun

    őstag

    válasz Sinesol #59 üzenetére

    Nem azt mondom, hogy a w10 rossz. Egyáltalán nem vészes. Ha mindent figyelembe veszek, ami eddig történt körülötte, akkor talán még elfogadhatónak is nevezhetnénk (kivéve a 3rd driverek körülötti dolgokat...) Csupán nincs olyan jó, mint az említett lista. Ebből az átlag user-jóshi vagy vérpisti nem sokat fog majd fel, de azért itt hagyom. Hisz fontos, hogy mennyire üzembiztos egy szoftver.

    "te mire hasznalod a gepet nem tudom megis hogy jőn ide, miert fontos a beszelgetes szempontjabol"

    Stabilitásról osztjuk meg a tapasztalatainkat, ha feltűnt.

    Minden fontos kiadást láttam, mindezek mellet volt szerencsém az elérhető hardvereken tesztelni a 3.1 óta, linuxból is kóstoltam párat. Apropó van összehasonlítási alapod? Valahogy jótékonyan átsuhantál a legutóbbi üzenetemen. Emellett az elmúlt évtizedekben elképesztő hardverleosztás futott át a partnereknél, akikkel az említett kacatok miatt napi kapcsolatban vagyok... Így nyugodtan mondhatom, hogy stabilitás kérdést illetően bőven van tapasztalatom és vizsgálom egy ideje az alternatívákat.

    (#63) b. válasza
    Igen, kaptam már hasonlót másik topikban. Attól, hogy ez a sztenderd még lehet jó az a 2gen-el régebbi hardver is adott feladatban. Igen megvan s2011 platformmal kapcsolatban kérdeztem a w10 topikban és elmagyarázták értelmesen-okosan, hogy nincs mentség az elavult hardverre.

    Ilyen 8× 5000 MHz-es gép kapcsán, ami azóta is remek társaság egy 1070 8GB kártyával + SSD +32GB ram.
    Szóval hagyjuk ezt a fogyasztói bullshitet, nem kell mindent lenyelni, tényleg fizet ezért valaki, hogy ennyire a lelketlen multik felé mosolyog mindenki? Mégis miért dönt meg minden elképesztő rekordot a ps4? Talán nálunk van a leginkább megfelelő technológia és stúdió kombó a szórakoztatásra? Szebb időket is élt a pc. Tény és való.

    [ Szerkesztve ]

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák