Új hozzászólás Aktív témák

  • Litta08

    csendes tag

    Igen, nálam is produkált érdekes dolgokat. Például éjjelre nem volt aktív BT kapcsolat (telefont kikapcsoltam), így magától nem is állította át az időt, csak reggel, amikor szinkronizáltam az alvást. Még jó, hogy nem kellett időre felkelnem :DD Viszont mikor frissítette magát, észrevettem, hogy visszamenőleg, a korábbi napokra is átírta az összes elalvási/felkelési időt, 1 órával korábbra.... Például lefekvést éjfél helyett este 11-re, felkelést pedig 7 helyett reggel 6-ra. Szóval mondhatni most rossz az időpont az összesnél, kivéve a legutóbbi éjszakát. Kínában vajon nincs óraállítás, hogy ezt nem kalkulálták bele?

    @masssza29: Nálam sem mindig jó az időjárás, pl van, hogy este is még 24 fokot és napocskát mutat, nem tudom, hogy ez milyen időközönként frissül amúgy. Szintén iOS.

    Viszont közben nekem is lenne egy kérdésem: az mitől van, hogy elégett kalóriákban mást mutat az óra, mint az app? Többször is szinkronizáltam, a lépés, távolság, minden stimmel, ugyanaz, viszont a kalóriáknál vagy 40-el többet mutat az óra. Ilyenkor melyik a jó érték, miért nem egyeznek az adatok? :(

Új hozzászólás Aktív témák