Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Postas99 #2 üzenetére

    "Cipőt csakis a cipőboltból!!!" - igen, ez egy régi, és bölcs mondás, de ma már nem feltétlen igaz. Elég csak, ha megnézed, hogy ki- és milyen villanyautókat gyártanak manapság. Ha pedig összehasonlítod a nagy márkák hasonló járműveivel, nem biztos, hogy utóbbiak fognak győzedelmeskedni.

    "Legközelebb, majd wifis lélegeztető gépeket fog piacra dobni...."
    Ez akkor is eszedbe jut, mikor a mobiloddal fotózol? Értem, amit mondasz, de - ahogy a mobilok és a fényképezők esetén - az egyes eszközök funkciói között bizony létezik átjárás, ami működőképes megoldásokat is szülhetnek (nyilván nem mindenkinek, és nem minden esetre)

    "Csak hogy lehessen válogatni ... "
    Anno, mikor Édesanyám Omron vérnyomásmérője leszolgálta az idejét, akkor én is körbenéztem. Nyilván első körben az Omron-okat kezdtem el nézegetni, de egyfelől nagyok voltak és drágák. Aztán eszembe jutott a Withings, akik szintén nem "nyeretlen kétévesek". Utána néztem / olvastam a BPM Connect-nek, és vettem egyet. Azóta is megelégedéssel használjuk. Csináltam egyébként pár éles tesztet Omron-okkal is, és nem volt jelentős különbség. Ami tetszik a BPM Connect-ben, hogy log-ol (mondjuk ez alap egy ilyen cuccnál), kiértékel (igen, nem csak számokat mutat, hanem látod is, hogy mivel lehet gond), és képes három egymást követő mérést átlagolni. Ilyet - anno legalábbis mikor néztem - nem sok Omron-os cucc tudott.

    A "cipőt a cipőboltból" sztori margójára még egy dolog: WiWE-ról hallottál már?
    Ja, és amit az FDA jóváhagy, az azért csak nem lehet annyira gagyi ...

Új hozzászólás Aktív témák