Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Nojbee #16 üzenetére

    A dk2-őt próbálhatta ki. Valóban pixeles a kép ez tény és való de ez még a második fejlesztői verzió. A végleges jobb de természetesen azon is van pixel csak kevésbé látszik. Arra még nagyon sokat kell várni mire ugyanolyan éles képet kapjon az ember mint egy monitoron.
    A videó meg egyértelműen a T-Rex-es.ez

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

  • BiP

    nagyúr

    válasz Nojbee #16 üzenetére

    A Samsung standján nem volt Oculus, hanem GearVR volt. Egy 360°-os videó ment egy S7-en.
    (ami meglepő volt, hogy akadt :) )
    Az ASUSnál volt 2 DK2, az egyiken a Dino1, a másikon a Dino2 demó ment. (értsd: Back to Dinosaur Island part1-2). Az 1 nézős, a 2 kontrollerrel fal mellett "mászós", gyakorlatilag mozi az is, csak interaktív.
    A SplitVR-nál volt egy DK2 meg egy Vive a 2 szobában.
    Ill. a Possible Games-nél volt 2 samsung GearVR (amin valami 3D-s ugrálós saját játék ment) meg egy Oculus (talán dk2) a midi szintihez csatolva.

    (#18) troller: Persze, én is milliószor hallottam, hogy na majd most, de mégis úgy érzem, hogy most sokkal nagyobb tőke van mögötte, sok fejlesztő, sok cég. Korábban nem éreztem ekkora lendületet mögötte a marketingígérgetéseken túl.
    Ettől függetlenül félek, hogy ahogy a 3D tévé mögött is ott állt sok cég, marketing, mégsem fogta meg az embereket. És így a VR sorsa is később az lehet, hogy az átlagember csak annyit lát majd, hogy ott egy kényelmetlen bumszli szemüveg/sisak, baromi drága, erős gép kell hozzá. Szóval egy nagy kezdőlendületű, de végül mérsékelten sikeres széleskörű consumer hódítókörút után majd a geek-ek játékszere marad.
    Viszont ők (azaz mi) baromira fogjuk élvezni :)

    (#20) Matada2.3: Én is próbálkoztam a mobilos VR-ral, de nekem is ez a konklúzió. Mozinézésen kívül nem jó. (vagy még nem láttam jófajta felhasználást ezen kívül.
    Itthon akárhogy próbálkoztam, nem lett élvezhető. WP-s telefonom van, arra kb. semmi nincs. Meg van egy Androidos középkategóriás telefonom, amiben gyenge a gpu és nincs giro, = lenne program, de használhatatlan. Cumi.

    (#21) Game-over: Volt lista? :)

    (#22) petipetya: Szerencsére gyorsabban ment. (Asusnál kb. 4-5perc/ ember, a Samsung meg a Vive gyorsabb is volt) Én is megijedtem, de azért haladt a sor.

Új hozzászólás Aktív témák