Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #25068288

    törölt tag

    válasz rumkola #120 üzenetére

    Mindkettő esetben a gyártó supporttal próbáltam, nVidiánál a fórumon keresztül, mert máshol nem találtam az AMD -nél pedig a saját emailes hibabejelentőjén keresztül, ami elérhető a szoftverből(adrenalin) illetve a honlapjukról is.

    AMD -nél volt egy melegedési problémám, még az elején.
    -ekkor váltottak Catalystról...
    Illetve még egy DX12 -es gondom volt a 15 és 16 ...néhányas drivernél.
    -ha fel volt rakva az adott driver egyszerűen nem működött a DX12, csak DX11...
    Ez a jelenlegi kártyám és ezen a 2 hibán kívül semmilyen gondom nem volt a 3év alatt.
    XFX R9 380X Black OC

    nVidia esetében sokszor volt (v)sync gondom.
    -nem működött a gsync, ha véletlenül mégis, akkor nagyobb volt az fps-drop, mint sima vsyncel.
    -rengeteg esetben volt microlaggom.
    -előfordult, hogy az új driver a gép újraindítása után kékhalált okozott.
    ...x driverrel adott játék el sem indult, míg y -al ment, vagy épp kifagyott miatta.
    -ha két képernyőt használtam...használtam volna épp, akkor volt, hogy egyik drivernél működött, a másiknál nem, vagy csak az egyik képernyő. Vagy épp a tükrözés működött, de a két képernyő(osztott) már nem. ...agyhalál.
    Sokat szívtam, mégis kitartottam náluk 4 kártyán át.
    -volt 9600GT, GTX660, GTX780, GTX960 és mindegyik GIGABYTE volt.
    Az is lehetséges, hogy pont a giga miatt és Asussal, vagy mással lehet jobban jártam volna, bár akkor az alaplapom is giga volt és azzal meg elégedett voltam.
    Az nVidiát okoltam és utóbbi döntésem azt igazolja számomra, hogy jól döntöttem.

  • anaqer

    veterán

    válasz rumkola #160 üzenetére

    A függetlenséget ne keverjük az elfogulatlansággal, mert nagyon más a kettő.

    And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Új hozzászólás Aktív témák