Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    válasz KisDre #50 üzenetére

    Általában vagy az első, vagy a második, vagy a kettő keveréke. Pl. a futurama hozzászólásod jogos volt, viszont nem magához a topic-hoz, hanem egyes hozzászólásokhoz. Viszont most mindenki arra vár, hogy valaki belinkeljen a iHaterek-nek is egy szarkasztikus videót, mivel ők voltak első átolvasatra a hozzászólók nagy része.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

  • Kapszaicin

    tag

    válasz KisDre #50 üzenetére

    Nekem az jutott eszembe ha ezeket a sorokat olvassa néhány iphoneért sorba álló amiket te írsz meg a futurama videó/youtube linket nézik meg, az a shrekkes szamár jelenik meg előttük. "Te is így nézel ki?" mondattal a szamár alatt. tényleg gáz, nem is tudom hányan dolgoztak ezek közül bármilyen munkát is, egyáltalán van-e fogalmuk arról, hogy miből áll a Havi fizetés, mennyi munkát kell érte ott hagyni az adott munkáltatónál. Nekem az egyetlen apple teló a 4-es tetszett egyedül, de, sosem venném meg. még használtan sem, 25000ért vettem egy S3 mini-t, s hát kicsit azt is soknak találtam.
    Vettem németben egy applet azt a kis lejátszót, a picike csak pár gomb van rajta, 49 euro volt, hát tényleg jó meg kicsi meg minden. elhagytam a kábelt, vagyis elveszettnek hittem, bementem hogy nem-e van e kis kábel mondom 5 eurónál több nem lehet, mégha apple sem. azt mondja a csávó 21 euro. Meg a K...a anyáád,.... ezt.. nektek.. Azt mondja Apple = Quality. :D Quality mi? a büdös életbe többet nem veszek apple terméket. nagy hiba volt

    Intel i7 3770K, Gigabyte 7970, A-data sp900 128GB, 1TB WD BLACK, Fsp Raider 650W

Új hozzászólás Aktív témák