Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    A legnagyobb gond,hogy sokára jön,még2016 is épphogy van,és még ehhez az is kell,hogy rendben menjen minden.De magyar sci-fi FPS kaland gém.Na,ezért alaphangon pengetem az árát majd...Csak legyen HOSSZÚ és legyen sok érdekes feladat.No és persze némi ellenfél,fegyver nem baj,ha nem nagyon van,én teljesen jónak tartom a hegesztőpisztollyal,stb.való harcot is,csak azért legyen akció.ÉS persze sok titkos hely,és logikai feladvány,de ne puzzle,kicsit árkádosabban ugrálás,tárgyak ide-oda pakolása...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    Hmm...azért mennyi a fanyalgás...én pl.nem olvastam a könyvet,de ha a bemutatóban látottakkal most kijönne a játék,úgy,hogy nem fagy,hosszú,magyar,már azt mondom,elég.Igazából fingom sincs,miért várnak egy ilyen "kis" próbálkozásból sokan AAA feltételek megvalósulását.Kicsit vissza is köszön a Lost Alpha topic,amit szintén hazánkfia kreálgat,az is FPS,az is free,egy ideje létező és lehetőséghez mérten csiszolgatott játék,mégis sokan csak fintorognak,bezzeg amikor a Stalker:Shadow of Chernobyl kijött,teli buggal,egy tizes volt és semmi support,no akkor arra rejszoltak attól...
    Vannak,akikkel veleszületett véna az ilyen kritikusság.
    Én tudok örülni,ha a srácok ennyit tesznek le komplett kalandként megcsinálva,akkoris.És még pénzért is.
    A Lost Alpha meg jó példa,mennyire nem jó sok embernek semmi sem,legjobb az ilyeneket csak átscrollozni.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Gumipók #108 üzenetére

    :R Én csak annyit mondok: Siessetek :DDD
    Megnéztem jópárszor a videókat...
    De,akkor már mint fejlesztőt,kérdezlek: A játék fog tartalmazni valamilyen harci,menekülési,akcióelemet?Ez végülis nem derül ki...
    Gondolok itt akár csak annyira,hogy lámpával/a heggesztőpisztollyal eliminálni néhány árnyat...

    Talán megfontolandó,márcsak amiatt is,hogyha eredetileg csak kaland és puzzle elemek voltak tervben,mert alternatív megoldás,hogy jön valami félelmetes,és akkor most én elkerülöm,adott esetben pl.a heggesztővel bezárom,elzárom,de lehet később vissza kell mennem,és trükközni,vagy bizonyos formában valamivel el is tudom véglegesen "pusztítani".Igaz konkrét akciójátékot én sem szeretnék,hogy "árnyak" és akkor pisztollyal,és a végén már a harc van,kalandelem,ügyességi semmi,sokan estek a fejlesztők közül ilyen csapdába...
    Viszont talán valami akció mindenképp kell,mert a puzzle és keresgélés...a videó alapján "valami(k) vannak ott"...halomra lőni sem megoldás,de csak bújkálni sem szerintem.Végülis a kezdő videó alapján nehéz elképzelni,hogy a kijutás legyen a cél,végülis látszólag elmehetnének bármikor,így a menekülésesdi furán festene.

    No persze bármi egyéb PH "exkluzív" infóért,dologért előreis köszönet :R

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák