Új hozzászólás Aktív témák

  • westlake

    félisten

    válasz kolopele #38 üzenetére

    Most ezzel mit akarsz modani? Nem igazán értem a lényeget. Minden alkalmazás különböző. Miért kellene az AIDA-nak ugyanúgy terhelnie a CPU-t, mint a Prime95-nek? Nem kell. A CPU-ban van jónéhány utasításkészlet. Ha egy alkalmazás többet használ, mint egy másik, akkor nyilván jobban is dolgozik a CPU, ezáltal több hőt is termel. Miért lenne az káros, hogy egy CPU folyamatosan maxálisan le van terhelve? Szerinted a világon hány darab szerver van, amikben a CPU-k már évek óta folyamatosan dolgoznak? Gondold már végig...
    Van egy AMD R9 290X-em, amivel három hónapig folyamatosan bányásztam. Az egész kártya olyan forró volt, hogy nem lehetett hozzáérni egyik részéhez sem. Érdekes módon még mindig működik, pedig ez egy évvel ezelőtt volt.

    #39: Ész érveket írtam le. Eddig senki nem cáfolta még meg ezeket. Szóval maradjunk annyiban, hogy nyugodtan rám hagyhatja, de ettől még mindig nekem van igazam. 20 éve ez a hobbim, 15 éve meg szervizeléssel foglalkozom. Te milyen szakmai tapasztalatot tudsz felmutatni? Odaböfögni, hogy "Hagyd rá" nem nagy teljesítmény.

    #40: Ezt most mire írtad? Mutasd már meg légy szíves, hogy a Prime95 mikor tett tönkre egy CPU-t is. De nyilván legyen is bizonyítva, hogy attól ment tönkre.

    [ Szerkesztve ]

    Play nice!

Új hozzászólás Aktív témák