Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz szabi__memo #2028 üzenetére

    Mert a legnagyobb Pixel rajongók is kezdik belátni, hogy ez kezd kevés lenni, miközben a hardverben láthatóan sokkal több van.

    Nézd meg a fenti példát, ugyanabból az alapból dolgozott a Pixel szoftvere is, mint én. Sokkal mosottabb, részlettelenebb, miközben a közeli részeken jól látszik, hogy az enyémen sincs több zaj, tehát teljesen érthetetlen. Színzaj-szűrése is feleslegesen erős, összemosódnak a színek a sötétebb helyeken.

    Meg ez a mű HDR effekt nagyon nem szimpatikus nekem. Nem is néz ki jól és a minőségnek sem tesz jót, hogy ennyire agresszíven bánik a tónusgörbékkel.

    (#2029) rlaci71:

    Idéznék az előtted lévő hozzászólásból: "Kifejted? Köszi"

    Marhára nem izgat, hogy neked unalmas, nem csak te olvasod a fórumot. Ahogy az sem zavar, hogy csak személyeskedni tudsz folyamtosan cáfolás és ellenérvek helyett, nem engem fognak bannolni miatta, ha megint ezt az irányt követed.

    (#2030) Šolaire:

    "Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani."

    Igazad van, én kérek elnézést, hogy rendeltetésszerűen használom azt a topikot és leírom a véleményem a telefonok kameráinak minőségéről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák