Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Kollégám vett Kone EMP-t. És megtapogattam kicsit. Igaz ez nem fűződik szorosan a cikkhez, de nagyon meglepődtem a minőségén. Nagyon minőségi a cucc! És nagyon kényelmesnek is tűnt még az én nagy kezemhez is. Kár, hogy régóta élt bennem egy sztereotípia a Roccat egerek gagyiságáról, és megbízhatatlanságáról. Ami még a korai modellek esetében elterjedt (a játékosok körében). És ezért egy ideje nálam szóba sem jöhetett Roccat egér, nem is néztem őket. Szóval, engem abszolút meglepett. Egyedül a mikrókapcsolók voltak furák az én EC1-A-m után. De ugye két különböző típusú kapcsolóról is van szó.
    Ami negatívum, de apróság, hogy lehetnének ezek a Pure egerek letisztultabbak. Sok rajtuk a felesleges, randa csincs. De ez csak ránézésre számít. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Vanir #4 üzenetére

    Igen ott a két világító led csík az sok. Amire én gondoltam ennél, az a Roccat felirat az oldalán, meg a nagy világító logo a tenyér résznél. Feleslegesen nagyok, meg sok. Ha nem lenne rajta semmi az jobban bejönne. De ez csak apróság, ettől még jó egérnek tartom. Szóval vásárláskor nem lenne ez nekem se kizáró indok, ez csak egyéni ízlés, jobban bejönne full minimálban. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák