Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #07331584

    törölt tag

    válasz Mister_X #37 üzenetére

    Én is tökéletesen elégedett vagyok a látványvilággal. A 720p sem zavar. TV-n játszok 2.5-3 méterről. Ha fullhd lenne sem lenne jobb a látvány, mert ekkora távolságnál már úgyis összemosódik az egész nekem.
    Ami nem tetszik az az, hogy a stabil 30 fps sincs meg mindig. Van hogy be-be lassulnak a játékok.

    A DS3-t boxon játszottam végig kétszer. Egyszer pedig PC-n. Sokkal élvezetesebb stabil 60 fps-el, mint a be be eső 30 fps-el. Legyen 720p, tényleg nem zavar, de 30 alá ne essen már be soha. Sőt azt a 40-50 fps-t valahogy csak jó lenne kisajtolni.
    Witcher3-ban is ott van ez a jelenség elég erőteljesen, azt is boxon játszottam végig 2x, de volt szerencsém PC-n is hozzá.

    "nagyon kissebbségben vagy." - Ez egy olyan kijelentés amire nincsenek statisztikáid, tehát fölösleges volt leírni. Én személy szerint sok emberrel beszéltem már (magyarokkal és külföldiekkel is), akik szintén kiadtak volna 200$-ral több pénzt is egy jobb gépért.

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Mister_X #37 üzenetére

    Igen, én is épp ezen agyaltam. DS3, Bloodborne, Killzone, AC, stb. itt pihennek a konzolon, de egyiknél sincs semmi gond a látvánnyal, pedig 50"-os tv-re van kötve. Nyilván 1440p ultrán szebb lenne, mint most, de ettől még egyáltalán nem ronda egyik sem.

    Amúgy meg nem tartom gáznak én sem a sony lépését. Akinek nincsenek brutál igényei, annak jó az alap, a hardcore fps+fűszál számolgatóknak pedig ott lesz a 4K.

    #39: "Meg is értem hogy puffognak a grafika miatt mert eddig nem sok cím jött ki olyan teljesítménnyel és látvánnyal, amire hivatottak a konzolok."

    Arról meg má ne a sony tehessen, hogy nem akarnak optimalizálni a fejlesztők, mert az plusz költség lenne.
    Azért 1-2 cím megmutatta már, mit lehet kihozni ebből a generációból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák