Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Zanzásítva.

    A szarvasok PG állapotától függetlenül 5 perc időkülönbséggel győztek. Ami PG-t illeti, le a kalappal előtte, ha nem szimulál, hanem tényleg sérült.
    Itt megállnék egy pillanatra. Nekem volt izomrost szakadásom, majd' belepusztultam a fájdalomba, amikor jelezte jelenlétét. Hogy lehet az, hogy (ha jól emlékszem, két) izomszakadással zergeként szökdécsel, gond nélkül felmászik a drótkötéllel biztosított meredélyen, miközben egy jajszava sincs?

    A farkasok megkapták a nyakukba bucit, aki az előzetes szerint úgy értékeli önmagát, mint a csapat tanácsadója, erőművésze.
    Hé, buci, ébredj! A csapatnak igazából nem kellesz, ez könnyen megállapítható Csenge és Viktor kifakadásaiból.
    No meg aztán mit képzelsz, majd elviszed a fődíjat, mert a csapat már fáradt eleget, te meg friss erőként tarolni fogsz? Drukkolok, hogy ne így legyen, hanem szégyenteljesen kullogj haza.

    Ez a buci-féle dolog szerintem aljas húzás a szarvasok ellen. Csodálom, hogy csendben tűrték.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák