Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz Peti78 #487 üzenetére

    De én már írtam róla és nem igaz! Az elején azt lehetett érezni rajta hogy mit keresek én itt, minek ez nekem, utálom az egészet, de ez már sokban változott. Most már együtt él a műsorral ha bent paraszt valaki azt rendesen leoltja, élőben bekérdez neki keményen (ahogy mi nézők tennénk) ha valaki mellé oda kell állni azt kihangsúlyozza. Szerintem kifejezetten jó lett az Istenes és a Balázs szintjét persze még nem érte el de a Stholtól fényévekkel jobb mert szerencsétlen néha azt sem tudta melyik naprendszerben volt. :))
    A táncos/vicces/meglepő bejövetelt nem kéne erőltetnie mert az láthatón nem megy neki inkább kérje meg a Gáspár Lacit vagy az Istenest persze ha egy jó ötlete lenne és begyakorolná lehet menne neki elvégre színész. :U ;]

    Az Anikó viszont egy minőségi lépés volt előre a Lulu után aranyos vicces és ugyanúgy beszól ha kell de kedves módon nem olyan paraszt stílusban mint ahogy a Lulu tette. :W

    Egyedül a sztájliszt (direkt írtam így) egy borzalom biztos valami meleg gyerek elszállt aggyal (vagy túl sokat „szívott” :D valamit/valamiból) mert néha olyan elvetemült oda nem illő ruhákat ad szerencsétlen műsorvezetőkre, hogy az agyam megáll pl. az első műsorban az Anikón az a barnás aranyszínű „fürdő köntös” valami hányadél volt. Valószínű ő tervezi az Álarcos énekesben is a műsorvezetők ruháit mert ott is volt pár meglepően mulatságos pl. az Istenes Bencén. :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák