Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    válasz i3odnar #1993 üzenetére

    Biztos nem mert utálja őket mindenki a VV cikkben is benne volt azért nem irányítják direkt a benti szálakat mesterségesen mert a nézők nem szeretik azokat nézni akiket utálnak!

    #1983antikomcsi
    Köszi letöltve. :R
    A Gábor gyereket fel tudnád tölteni mert azt már nem lehetett megnézni csak akinek van + csak a dijégót láttam akkor még nem volt korlátozva!

    Más:
    Most komolyan a műsor elején miről beszél csicskárdo? Hogy olyan dolgot lát meg Fru-val kapcsolatban? (mikor már kiesett tehát szombat után ;] ) Mit? Eddig mindig túlgondolt mindent belenézett olyat, ami nem is volt. Ennek a kislánynak nem esik le soha hogy ez egy beteg ember és tipli és soha a közelébe se többet. Meg hogy a múltkor mondta, hogy üsse meg ha olyat csinál? Mi van? :W Nem történhet olyan dolog ami miatt egy nőt meg szabadna ütni vagy ezt látta otthon vagy mi a 3,14csa van? :U

    Daniella megint előadja a tévképzet műsort ez is annyira beteg mint a csicskárdó. :W Különben szerintetek ő is tesó? Mert nagyon úgy fest csak ki van hipózva! Eddig nem is figyeltem de most ezzel a frizkóval nagyon úgy néz ki! :K Virág meg miért hagyja és miért nem mondja meg kerek perec nem nézhetek senkire? Elgurult a gyógyszered? :F
    A kiskutyáknak hála telis - tele a nappali taposóaknákkal! :C

    A holnapi adás megint Daniella királykisasszony és a féltékenységi jelenetéről szól a sosem volt Moh Virág összenézésről, szemezésről noooormááális ez? :W

    A BVV-ben mekkora volt mikor ÉNB elkezdett tombolni és beadták alá a death metal zenét! Hatalmas! :C
    Igazából kellett volna be/lejátszani nekik az ütött volna igazán! :K

    És nálam Mercy és Moh vitte a pálmát az előbbi ÉNB tombolás után. Aszonnyja Mercy: fú Bálint milyen jó segged van erre Moh: ne nézd a Bálint seggét! Ja mondja Mercy, :DD csak én nézhetem Bálint seggét folytatja Moh! :C

    Kicsivel később:
    Mercy: szó szerint kihíztam az összes gatyámat!
    ÉNB: fogyjál le!
    Mercy: fogyjak le?
    ÉNB: ja és újra fel tudod venni
    Mercy: miért én?
    ÉNB: miért mindig én? viccesen
    Mercy: ismétli – miért mindig én? tényleg!
    ÉNB: én most kimegyek edzeni
    Mercy: menjél
    ÉNB: a hidegbe
    Mercy: itt olyan ideg van nem (a klimatizált hálószobában)

    Majd folytatja: fú hogy nézek ki gyerekek mint aki fúú nem is mondok semmit: a hajam le van vágva, nincs szempillám, körmöm sincsen, kihíztam a ruháimat, istenem! Hát nézd meg kontyba teszem a hajam és olyan vagyok mint valami izé ananász a Spongyabobból vagy mit tudom én! Most meg úgy nézek ki mint a csőrikéből az a nagymama tudod aki ... Szakadok!
    És a legvégén: átiratom a nevemet Marcira … :C

    recskárdo és Fru evése/beszélgetése alatt meg megy a Pár dollárral többért zenéje! :C
    Aztán gyors vágás Moh Mercy Virág és a többiek kutyáznak erre alatta megy Baby One More Time – Britney-től. Ez megint hatalmas szerkesztés volt! :R :R

    Különben lehet lesz egy csicskárdó képregény amit már rég terveztem ami bemutatja, hogy is volt neki 300-nál is több nője! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák