Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Vakegérke #1178 üzenetére

    Szerintem félre értitek Rolit!

    Ő nem saját magára mondja, hogy a legokosabb. Ez nem úgy volt, hogy bement, és azt mondta, hogy na mindenki figyeljen mert itt én vagyok a legokosabb.

    Ezzel a jelzővel a többiek ruházták fel. És amikor azt mondja, hogy én vagyok a legokosabb, azt nem egoizmusból mondja, hanem át vitten. Kit választok majd én, mint a legokosabb(nak hitt személy).
    Roli nem kibeszél dolgokat, hanem megbeszél, ami nem ugyan az. Míg a többiek, mint Reni, Greg, Vivi alattomosan kavarják a szart és ferdítenek.

    Szóval véleményem szerint Rolit hibásan ítélitek meg. Zsuzsunak sokkal nagyobb vitája volt Greggel, és Renivel is, csak mind a kettő megy utána nyalni, és cukiskodni, az a szerencsétlen ostoba meg be is veszi. Zsuzs szegény debil, ezt nem bántásból mondom, hanem mert tényleg úgy gondolom, hogy nem százas a csaj, és foglalkozni kéne vele.

    Én nem értek vele egyet, hogy valaki csupán azért nyerjen, mert fogyatékos. Szerintem vagy Rolinak, vagy Hunornak kellene nyerni a többi max a futottak még kategória.

    (#1182) mephi666

    Ezen elv alapján a következő választásra már el sem kell menni! ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák