Új hozzászólás Aktív témák

  • ildi_

    csendes tag

    válasz csƵ #576 üzenetére

    Szerintem is teljesen okés helyén kezelni ezt a műsort, én is azt mondom, hogy azért nézem, hogy kikapcsoljak. Viszont az ilyen meggyőződésű ember az RTL-nek is jobb ha műsoron kívül rontja a levegőt.
    Reni a bokszolásnál ott érvelt "90%hogyvisszamegyek" mellett, hogy nem is degradálja a nőket, csak azokat, akik hagyják magukat és akik támadhatóak, majd jött az eszeveszett bólogatás, hogy csak azokat a nőket verik, akik arra rászolgáltak. Ebben az egészben az a legszomorúbb, hogy radics egy nőtől kapott ebben a témában biztatást és megerősítést. Én remélem, hogy a következő, aki majd a szobájában elgondolkodhat ezen és a pár nap alatt kialakult bitang nagy szerelmen Csokival, ő lesz.

    Szerintem Erát most egy ideig békén hagyják, hiába fogják majd hangoztatni, hogy BOSSZÚ, nem fogják merni rátenni a jelet. Krisztián pedig tujább lesz, mint eddig és a többiek is visszavesznek pár napig az arcukból és az ilyen töltelékjátékosok jönnek, mint az adri és a többi, akiknek a nevét sem tudom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák