Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    1. Honnan tudni, hogy 7 milliárd körüli a létszám a Földön? Jah, hogy a média "azt mondta" és mindegyik egybehangzóan mondta. Nah jah, nem kell mindnennek bedőlni, Jól látod, hogy a szaporodás jóformán csak a fejletlen országokban történik. Ott mértéktelen, a fejlettekben meg...
    A tehetősek nem segítik a fejletlen országokat... Bezzeg a notredámra milliárdokat adakoznak, még olyanok is, akik saját házuk táján is jó helyre tudnák fordítani a pénzt (lsd. Magyarország)

    2. nem kell aggódni: Bill Gates és haverjai hosszú évek/évtizedek óta azon dolgoznak, hogy hogyan is lehetne csökkenteni a populáció méretét. Nah nem azért, hogy a Föld könnyebbüljön, hanem, hogy az elitnek még jobb és még több legyen. MINDENBŐL.

    És ekkor jönnek ezzekkel a kamu dumákkal: globális felmelegedés, túl sok ember a Földön, magas CO2 kibocsátás stb stb. És ezért vannak emberek, akik így néznek ki, mint a képen. És azonnal, drasztikusan csökkenteni kell ezek mértékét. És mi erre a legjobb megoldás. A saját fajunk gyilkolása. Nem véletlenül van már Bill keze a vetőmagok és a hozáájuk készített permetezőszerek bizniszében. Nem véletlenül kell évtizedek óta sok kötelező oltást beadatni gyerekkorban. Nem véletlenül fertőznek durva betegségeket a szúnyogok stb stb. Kismillió dologgalveszik el életünket, miközben minden úgy van beállítva, hogy az JÓ, EGÉSZSÉGES ÉS KELL AZ NEKED EMBER!
    Egyre betegebbek és meddőbbek leszünk, már fiatal korban is.

    Erről bezzeg nem szól a tömegmédia. Mivel jól irányított kezekben van 99%-uk, aztán ha valaki oknyomozóskodik, néha-néha eltűnnek a riporterek... Mily meglepő.

    Csak a tömegmanupuláció, a tömeges agymosás, az megy mindenhol és ha mindenki azt hallja, olvassa, látja, és másnap mindneki ugyanazon a véleményen van, hogy "láttad? - Igen!" akkor az tényleg úgy van, hisz, ha más is azt látta, hallotta, olvasta, akkor az tuti úgy is van.
    Ha 1 valaki az ellenkezőjét állítja, az hülye, összeesküvéselmélet gyártó stb.
    Pedig az emberek 99%-ának belelóg a bili a kezébe.

    Platón barlangja videó a youtube-on, ajánlott!

    Szóval, sajnso a fejletlen országokban méginkább a képen látható fog megnyilvánulni, miközben az elit még jobban él. És ez nem a Föld készleteinek eredménye.

    A szívem szorult össze a kép láttán. :O Egy 4 hónapos kisfuú apja vagyok és nem tudom mit tennék, ha egyszer így látnám...

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Vakegérke #58 üzenetére

    Nah igen, de ezekben a fejletlen országokban mi opció van a védekezésre??? Az utolsó megálló előtt kiugrom, aztán vagy terhes lesz az aasszony vagy nem. Nem véletlenül nem segítenek rajtuk, jóformán semmilyen módon. Azok akik megteszik saját erejükből, költségükből, idejükből az sajnos csepp a tengerben.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Vakegérke #60 üzenetére

    Osztogathatnak, ha azt sem tudják mire jó, vagy hogyan kell használni. Egy olyan helyen aahol a mérgezett vizet isszák az emberek, mert jobb híján nincs más, pont nem érdekli őket az óvszer. Mellesleg még ha anno osztogattak is, és tudták is mire való, hogyan kell használni, gondolom már elfogyott, utánpótlás nélkül meg ...
    A helyzetük már meg van pecsételve. Talán a kicsiken lehetne segíteni: normális életkörülmények, étel, ital, lakhatás, oktatás, munka normális béréért. És akkor tán nem szaporodnának ennyire. De Afrika mindig is ott lesz "elrettentő példányak", hogy mennyire csak szaporodunk és szaporodunk, és a túlszaporodás miatt feléljük a természet kincseit, növeljük a CO2 kibocsátást és ez egyenlő a nyomorral. És ezellen tenni kell. (tesznek is, a maguk módján, ott veszik el az életünket, ahol csak tudják) De arról sosem szól a fáma, hogy pl. a CO2 növekedése nem okozza a globális felmelegdést. A CO2 növekedés mindig is volt (mert igen ,az emberek előtt is volt felmelegedés és CO2 túlzott mértékben), csak éppen a felmelegedés után.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz abridabri #64 üzenetére

    Bocsánat, én kijelentek, nem hazudok. Nézz utána egy kicsit a témának ajánlom.
    Amúgy rendkívül egyszerűen a jégből kinyert mintából pofon egyszerűen meg lehet ezt állapítani, annak aki ért hozzá. Egy mezei magyar tudós és a vele dolgozó brigád állapította ezt meg, aki Angliában végzett ilyen jellegű kutatásokat hosszú évekig. Hallgasd meg.
    De a legkönnyebb hazugsággal sakkban tartani az embereket. Co2 akkor is volt, amikor embernek még nyoma sem volt.

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz Vakegérke #66 üzenetére

    Így ahogy mondod, így. Sajnos belemegyünk.

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz 66zio #70 üzenetére

    Milyen gyikemerberekről, te meg milyen hulyesegről hablatyolsz??? :D

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

  • Fr@nkieWilde

    senior tag

    válasz #20749568 #74 üzenetére

    Mert te már csak nagyon tudod... Biztos ott vagy mondjuk mikor megállapítják, hogy 7 milliárd ember él a Földön, vagy évről évre elemzed az északi sarkon lévő jégtáblák nagyságát, igaz. Ott vagy??? Vagy csak te is fújod amit az arcodba nyomnak. Szerintem inkább az utolsó, mert saját gondolatod kétlem, hogy lenne. Egyszerűbbé estéről estére benyalni a sok maszlagot.

    Néha nem ártana másik oldalról is megnézni a dolgokat, gondolkodni, nem pedig csak elfogadni, hogy amit adott esetben emberek sokasága mond, csak úgy lehetnek a dolgok.

    [ Szerkesztve ]

    Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Új hozzászólás Aktív témák