Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #10 üzenetére

    Én (bár nem terveztem, csak zsinnyegett a háttérben) láttam az utolsó ~fél órát, meglepően érdekes volt. Nóri kicsit beszólt mikor Gáspárék nyertek ("ki gondolta volna hogy pont ők fogják megnyerni az ügyességi játékot" vagy valami hasonlót, hát én is előítéletes vagyok kicsit, de szerintem ez csúnya beszólás volt, szerencsére az érintettek valószínűleg fel se fogták :D)

    Ami még meglepett, kaszatibi utána következő vetélkedője is teljesen korrekt volt, nem gagyi kérdések voltak, hanem engem is simán megizzasztottak volna, és még ügyesnek, gyorsnak is kell mellé lenni. Elkezd felzárkózni a TV2, kíváncsi leszek az őszre (Sztárbansztárleszek, Nyomd a gombot tesó, Catch vs. Konyhafőnök VIP (ez régi kedvencem), Love Island, X-Faktor sokadik rész).

    És hol a Survivor? Bence már tavasszal nyomta hogy lehet jelentkezni :)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #13 üzenetére

    Elnézést, erre nem is gondoltam, jól elspoilereztem :(

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #17 üzenetére

    "Meg nem tudom mondani, hogy mi volt a vétség." nyilván nem is vágták bele a tegnapi műsorba, vagy nagyon elrejtették, egyrészt hogy az emberek újranézzék a tegnapit ezt keresve, és megnézzék a mait hogy kiderüljön :)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #80 üzenetére

    Ennyire béna műsorszerkesztést utoljára az Exatlonban tolt a TV2, sejtelmeskedik Nóri hogy vajon mit választanak Zsótiék, holnap kiderül, majd bevágják hogy mulatási van :D

    Kicsit amúgy úgy tűnik feléjük lejt a pálya, de amúgy ha nem is szimpatikus egyik páros sem, tényleg ők a legelfogadhatóbbak (bár a Zsótiból is előjött az állat amikor felidegesítette Evelin, azt viszont érdekes volt látni hogy simán visszaoltotta :D)

    Meg ez a "jajj feladom, jajj az egészségem" hiszti is csak addig ment amíg nem nyertek. Persze mindegyik páros ezt csinálja (hiszti, veszekedés), kivéve talán az izomagyakat, de ők meg annyira egyszerűek (még ha a jó értelemben is) hogy a szerkesztők se nagyon vesztegetik rájuk a műsoridőt. Egyébként tényleg uncsi volt a mai.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Legnagyobb beszólás volt a Pamelláé (copyright by Zsóti ;] ) "Disz iz botox mer' hülye vagyok" :DDD Nyilván amúgy biztos úgy volt ahogy mondta, hogy ő sose botoxolt, de pont most próbálta ki...

    Amúgy már nekem volt kínos a Gréta hisztije.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #139 üzenetére

    Mindkét házaspárnál egy komoly próbatételnek tűnik ez a játék, és egyelőre nem úgy néz ki hogy jól fognak kijönni belőle... De míg Dávid kb. egy szinten van Grétával (hisztiben is...) addig Ábel csak tűr csendben. Azt hiszem a papucs tényleg jó szó rá :DDD

    Zsótiból csak előjön a more. Mindenesetre (az előző kiboruláshoz hasonlóan) az előzetes alapján Evelin ezt is simán kezeli/le****ja, valószínűleg otthon már hozzászokott az ilyenekhez.

    "Már ott kezdődik, hogy összeállt egy öntelt, önimádó, magát tökéletesnek tartó, másokat lenéző kannal." Lehet hogy mert egy öntelt, önimádó, magát tökéletesnek tartó, másokat lenéző barbibaba? ;]

    Az ilyen játékok ki szokták hozni azokat az énjüket az embereknek, amik akár pozitív csalódást is okozhatnak a nézőknek. Na náluk ez még nem történt meg :D

    Viszont a tegnapi adás pozitívuma, hogy a Demcsákról készült pár olyan snitt, ahol egészen normálisan néz ki, és nem úgy mint akit bucira csípett egy méhraj ;] Pedig szegénykém amúgy csinos lenne, nem is olyan rég mikor még a reggeli műsort vezette és bikiniben jelentkezett be valahonnan, az nem volt rossz :))

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #143 üzenetére

    Én szívesen írogatnék műsor közben, de akkor csak háttérben szól a műsor, illetve a pöttömmel vagyok olyankor elfoglalva :) Így fektetés után vagy másnap tudok csak reagálni. Szerintem nem baj az, ha - aki követi a műsort (pl. te :) ) leírod amit gondolsz. Ahogy látszik, reflektálunk azért rá néhányan, ahogy tudunk. De ahogy már (azt hiszem kijelenthető) megegyeztünk, sajnos nem viszi túlzásba az kitárgyalandó dolgokat a műsor, és ha van miről beszélni, többnyire az is csak általánosság (pl. ki milyen hisztis vagy h.p. :D). Én örülök azért hogy van ez a topic, mint a legtöbb topicnál amit nyitsz :)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #145 üzenetére

    Ne viccelj, nem ezért írtam :) Szerintem az is számít hogy most már nagyon elterjedt hogy valaki majd utólag átpörgeti online, pl. mert nem kell reklámokat néznie közben (na jó, kevesebbet kell), vagy mert este nem volt ideje/kedve. Szóval ezer más oka lehet hogy valaki nem élőben követi. Én is csak addig nézem hagyom hogy szóljon a háttérben, amíg nem lesz alternatívája (Konyhafőnök VIP-t várom, a főzést szívesebben nézem mint a hisztis celebeket :D) , aztán akkor majd követem online, vagy innen a topicból :)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz antikomcsi #154 üzenetére

    Pont ezt akartam mondani, anyámék is tizenX éve nyögik a lakáshitelt és még több van belőle hátra mint az elején volt... bocs, de pont nincs időm sajnálni szegény celebkéimet.

    Ráadásul arról nem beszélve, hogy ők nem egy zuglói panelba költöztek, mint pl. én és feleségem, érdekes módon mi a (nyilván arányosan sokkal kisebb, de nincs is ólomüveggel dekorált ablak a WC-ben) lakáshitelünk ellenére is bátran vállaltunk gyereket.

    "..nőknek tartok sminktanfolyamot és önbizalomtréninget.." hát bakker, megvan a kidobott pénz definíciója, látva hogy sírógörcsöt kap egy közepesen gyenge kihívástól is.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #177 üzenetére

    A kedvencem ez volt:

    Gréta ((már megint) sírva): sosem hagysz dönteni. Dávid: Most is te döntöttél. Gréta: Ne fogd már rám!

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #209 üzenetére

    "de Liuék megfosztottak ettől az örömtől" Úgy érted a Lilu tezsvérek? ;] :DDD

    Hát, erre kíváncsi leszek. Valószínűleg amúgy ez tényleg egy előre kitalált fordulat lehet, gyanús hogy pont az egyetlen épeszű párosnak jutott ez eszébe, hogy ők most már hazamennek...

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #235 üzenetére

    Háát azért van a Zsótinak tapasztalata a báttyó műsorából :D De biztos túl van tolva egy kicsit. Evelin beszólása tetszett tegnap, mikor még nem tudták hogy ki lesz védett: "Kell a védettség, mert szerintem mindenki ránk szavazna rajtunk kívül. Talán." :DDD Na jó, így leírva, valószínűleg úgy értette, hogy talán minden szavazatot ők kapnának, és nem úgy, hogy minden szavazatot ők kapnának, talán még a sajátjukat is... De én elsőre így értettem úgyhogy röhögtünk asszonnyal. :DD

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz antikomcsi #251 üzenetére

    Ááááá amikor négyzetreemeléskor a Dávid odaírt egy nullát a szám végére, idáig hallottam 128 kilométerrel arrébbról, hogy felsírt a volt matektanárom :DDD

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz antikomcsi #298 üzenetére

    Tegnap pont volt az Á.E.-t megelőző műsorban (talán Tények Plusz) hogy "szerencsére" Magyarországon nincs #metoo hisztéria (sic!), a magyar nők örülnek, ha a férfiak a konzervatív értékek szerint viselkednek velük, megdícsérik őket stb.
    Lehet hogy ennek alapoztak meg ezzel a riporttal :DDD ;]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Hát azért helyreállt a világ rendje, csúnya is lett volna ha a vigaszágas Zsótiék kiejtettek volna valakit (de nyilván így volt ez tervezve). Egyébként alapvetően (főleg Evelin) nyújtott azért pozitív csalódást, pl. hogy franciául talán még szebben és folyékonyabban beszélt mint angolul.. utánaolvastam, van is két felsőfokú nyelvvizsgája és pénzügyi diplomája :Y

    Az van, hogy ha nem az instagramját töltögetné tartalommal, nagyon hasznos és példamutató munkát végezhetne a köreikben.

    Érdemes belegondolni amúgy, hogy a főnyeremény bármelyik páros életében valójában milyen változást hozna. Demcsákék médiaszereplők, valószínűleg max. pár havi fizetésük. Gáspárékról mondjuk ne beszéljük, meg már mindegy is nekik, de ugye a tv-műsoraikban is látszott hogy van mit tejbe aprítani. Veca elismert és sikeres énekesnő, pár koncert gázsija szerintem ez a pár milka. Grétáék panaszkodnak a lakáshitelre, de nézzük már meg a Blikk riportjában hogy milyen lakásra is van az a hitel felvéve, nem lakótelep az biztos. Szóval amúgy is nyilvánvaló hogy színjáték az egész, mint minden ilyen műsor :)

    Meg ugye ingyen le lett utaztatva a valaguk Ázsiába, OK hogy szívtak rendesen, de azért élménynek sem utolsó, illetve biztos vagyok benne hogy voltak azért forgatási szünetek. Gázsit is 100% hogy kapnak alapból.

    Egy szó mint száz, jöhet az utolsó hét :)

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #356 üzenetére

    Egyébként nem zsebturkászás miatt írtam a dolgot, ha megtehetik, akkor éljenek ekkora lakásban, én is szeretnék, és pont nem érdekelne, ha kétes hírű celebként lenne annyi pénzem hogy megtegyem. Hitelt felvenni sem bűn, nekem is van a lakáson (csak aztán ne panaszkodjon senki, hogy ha egyszer csak beüt valami és nem tudják fizetni, mert arra nem voltak felkészülve, hogy pár havi bevétel kiesik).

    Amire ki akartam lyukadni, hogy szerintem egyetlen páros (közte az első két kieső pár sem) sem szorul rá a nyereményre, max. a becsvágy miatt lehet valamennyire őszinte a küzdelmük, és valamilyen szinten mind érintettek a médiában, tehát tudják hogy ha a producerek azt mondták volna hogy márpedig szoszimóék nyernek, akkor valszeg mindenki elengedte volna a dolgot.

    Persze pont emiatt azt sem hiszem, hogy a minimálison túl kontrolálva lennének az események, hiszen a tv-nek is pont mindegy hogy melyik kamuceleb nyer, nézettség legyen oszt' szokeresz. Ezért is volna érdekesebb - ahogy valaki írta - átlagemberekkel, akiknek egy ekkora összeg több évnyi jövedelme, hogy őszintén küzdjenek (és genyózzanak ;] ) érte.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    válasz mephi666 #364 üzenetére

    Szerintem is logikus volt az érvelés, hogy Evelinék ha duplázót húznak akkor az nekik egyenes út a döntőbe. Nincs azzal baj, hogy nem tudhatták, náluk van-e vagy nem, az elv rendben volt hogy tőlük kell elvenni a dobozt.

    "mellesleg megerősít abban, hogy csak nem olyan rossz ebben az országban élni" sokszor emlegetik gazdasági cikkekben (persze most pont nem tudok példát :) ) hogy Magyarországon ha valakinek van fedél a feje felett, és van ivóvíz bekötve a házába, akkor a Föld (!) kb. 85%-ánál jobban él.
    Azt hiszem még a műsor is volt valamelyik adásban Chennai-ban, ahol nemrég kb. 10M embernek szűnt meg a vízellátása, és csúnya helyzet alakult volna ki, ha az utolsó pillanatban nem jött volna meg az eső. Kíváncsi lennék, hogy a párosok tagjai közül hányan és meddig fognak arra emlékezni, hogy emlékeim szerint egy pontot kb. mindegyikük felemlegette, hogy mennyire durva lehet ott élni, és értékelni kéne kicsit, amink van itt Európa közepén. De ez már nagyon off :)

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

  • updog

    senior tag

    Ismét csak köszönöm a topicot, bár csak 60%-ban követtem élőben a műsort, annak egy része ráadásul csak háttérzajként szólt, azért érdekes volt, ahogy a hozzászólások is. Még ilyet (mármint topicot)! :)

    A végét inkább nem is nagyon kommentálnám, ahogy kifejtettem, nekem már nem igazán volt olyan opció hogy "jó helyre" kerüljön a nyeremény (bár van olyan páros, akikről simán el tudtam volna képzelni hogy mondjuk felajánlják jótékony célra, bariékról ezt tuti nem gondolnám). Persze mi innen okosak vagyunk, valahol elhiszem hogy mindenkinek egy elég erős lelki megpróbáltatás volt, megdolgoztak érte, és ha így nézzük, megkapták érte a jutalmat.

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák