Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    válasz Vakegérke #139 üzenetére

    Mindkét házaspárnál egy komoly próbatételnek tűnik ez a játék, és egyelőre nem úgy néz ki hogy jól fognak kijönni belőle... De míg Dávid kb. egy szinten van Grétával (hisztiben is...) addig Ábel csak tűr csendben. Azt hiszem a papucs tényleg jó szó rá :DDD

    Zsótiból csak előjön a more. Mindenesetre (az előző kiboruláshoz hasonlóan) az előzetes alapján Evelin ezt is simán kezeli/le****ja, valószínűleg otthon már hozzászokott az ilyenekhez.

    "Már ott kezdődik, hogy összeállt egy öntelt, önimádó, magát tökéletesnek tartó, másokat lenéző kannal." Lehet hogy mert egy öntelt, önimádó, magát tökéletesnek tartó, másokat lenéző barbibaba? ;]

    Az ilyen játékok ki szokták hozni azokat az énjüket az embereknek, amik akár pozitív csalódást is okozhatnak a nézőknek. Na náluk ez még nem történt meg :D

    Viszont a tegnapi adás pozitívuma, hogy a Demcsákról készült pár olyan snitt, ahol egészen normálisan néz ki, és nem úgy mint akit bucira csípett egy méhraj ;] Pedig szegénykém amúgy csinos lenne, nem is olyan rég mikor még a reggeli műsort vezette és bikiniben jelentkezett be valahonnan, az nem volt rossz :))

    [ Szerkesztve ]

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák