Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    Srácok kicsit lebetegedtem, hasogat a fejem, de azért átnéztem.
    Amiről kellene egy kicsit többet írni, hogy mennyire számít a súly az egérnél, van-e értelme a súlyozható egérnek. Illetve hány darab plusz gomb az az egéren, aminek még van értelme?

    Személy szerint ott van pl az MX Revolution felső görgője, na az valami király volt. A töltőállvány úgyszintén. Az oldalsó görgője viszont semmit nem ért - számomra.
    A Performance MX egér viszont nagyon jó volt a hüvelykujj gomb miatt.
    A mostani G700-as viszont nem a legjobb, a hüvelykujj gombok nagyon egyben vannak. Csak 3 db kellene oda, és a negyediket letenni alulra, mint a Performance MX-nél.

    Kicsit rá kellene hogy menjenek az energiatakarékosságra is, pl ha nincs kattintás, 10 perc múlva kikapcsol az egér. Aztán ha újra kattintasz akkor bekapcsol. Mozgást ne érzékelje, így nincs az, ha meglöki a gyerek az asztalt, akkor is bekapcsol. Természetesen beállítani, hogy alkalmazások (játékok) ezt az üzemmódot kikacsolnák. Bár nem nagyon van olyan alkalmazás, ahol az egeret kattintás nélkül kell használni, na mindegy.

    Örülök, hogy az árazásról nem írtatok. (Lögyön acciós a G930, úgy 10rugóra, okosítsák be) Erről biztos nem ott döntenek.

    Hú, nagyon kíváncsi vagyok, milyen újításokat mutathat meg az arc.
    Illetve nekem is van egy nagy ötletem, de arról nem beszélek, az nagyon titkos.
    Persze ha kiröhögik majd, akkor azért leírom, hogy ti is röhögjetek :)

    Logitech hardware tester

  • gabipaci

    addikt

    válasz Tigerclaw #50 üzenetére

    Öööö, hát igen, a kérdést azért tettem fel, mert ez a szándékom. Nem az, hogy leírjátok az ötleteket, elmegyek, pacsizok egyet, a témát meg óvatosan kikerülöm :)

    Logitech hardware tester

  • gabipaci

    addikt

    Kicsit jobban vagyok, már fel tudom fogni, amit olvasok :)
    Így estére végignyálazom a hozzászólásokat, és jegyzetelek egy jót.
    Köszönöm a segítséget, ha van még valami, ne habozzatok.

    Egér tömege? Súlyozhatóság?

    Üdv

    Logitech hardware tester

  • gabipaci

    addikt

    válasz KevinMulder #81 üzenetére

    Én sem értem. Satufék és satufék között nincs különbség, ezért hívják satuféknek.
    Egy potméteres kapcsoló, és egy rugóellenállás kell bele, semmi több.

    Logitech hardware tester

  • gabipaci

    addikt

    Na szép estét!

    Megvolt a meeting!
    Nem nagyon lehet ezt szavakba önteni srácok, de azért megpróbálom.
    Úgy kezdődött, hogy közölék, épp költözés alatt állnak, ezért jóformán minden dobozban van már. De azért körbevezettek a fejlesztői részlegen. Bemutattak pár nehéz arcot.
    Aztán bementünk a meeting terembe, ahol rögtön még két csóka csatlakozott. Egy felső-közép és egy felső kategóriás dolgozó.
    Nagyon jó érzés volt beszélgetni velük, figyelmesen végighallgattak, jó fejek voltak. Egy perc alatt elmúlt a gyomorgörcs.
    Össz-vissz 50 percet dumáltunk, de főleg én beszéltem. Nem sok titkot tudtam meg.
    Viszont elmondtam nagyjából mindent, amit akartam.
    Az nem kérdés, hogy vetélytársnak csak a razer-t tekintik.
    Ha meglesz az átköltözés, újra találkozunk.
    Akkor sort kerítek én is a kérdezésre.
    Nagyon a touch megoldások felé nézelődnek, ezt nem volt nehéz levágni.
    Ja, a magyar nyelvű billentyűzetre azt mondták, hogy nem gondolták, hogy ez ennyire fontos lehet, de akkor majd csinálnak... Na, itt majdnem leestem a székről...
    Kaptam ajcsiba egy T650-es wireless touchpadot. Egész kellemes.
    Szóval amiért mentem elintéztem, azt mondták nagyon köszönik a segítséget, amint lehet újra találkozunk, és kicsit szorosabbra fogjuk a barátságot. Jegyzeteltek nagyon mind a hárman, azt mondták mindenképp eredményesnek mondható a találkozó.
    Ha ők elégedettek, én is az vagyok. Várom a fejleményeket. :C

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák