Új hozzászólás Aktív témák

  • gabipaci

    addikt

    Srácok kicsit lebetegedtem, hasogat a fejem, de azért átnéztem.
    Amiről kellene egy kicsit többet írni, hogy mennyire számít a súly az egérnél, van-e értelme a súlyozható egérnek. Illetve hány darab plusz gomb az az egéren, aminek még van értelme?

    Személy szerint ott van pl az MX Revolution felső görgője, na az valami király volt. A töltőállvány úgyszintén. Az oldalsó görgője viszont semmit nem ért - számomra.
    A Performance MX egér viszont nagyon jó volt a hüvelykujj gomb miatt.
    A mostani G700-as viszont nem a legjobb, a hüvelykujj gombok nagyon egyben vannak. Csak 3 db kellene oda, és a negyediket letenni alulra, mint a Performance MX-nél.

    Kicsit rá kellene hogy menjenek az energiatakarékosságra is, pl ha nincs kattintás, 10 perc múlva kikapcsol az egér. Aztán ha újra kattintasz akkor bekapcsol. Mozgást ne érzékelje, így nincs az, ha meglöki a gyerek az asztalt, akkor is bekapcsol. Természetesen beállítani, hogy alkalmazások (játékok) ezt az üzemmódot kikacsolnák. Bár nem nagyon van olyan alkalmazás, ahol az egeret kattintás nélkül kell használni, na mindegy.

    Örülök, hogy az árazásról nem írtatok. (Lögyön acciós a G930, úgy 10rugóra, okosítsák be) Erről biztos nem ott döntenek.

    Hú, nagyon kíváncsi vagyok, milyen újításokat mutathat meg az arc.
    Illetve nekem is van egy nagy ötletem, de arról nem beszélek, az nagyon titkos.
    Persze ha kiröhögik majd, akkor azért leírom, hogy ti is röhögjetek :)

    Logitech hardware tester

Új hozzászólás Aktív témák