Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arnold2

    őstag

    Nekem csak észrevételem lenne:

    A termékeik szerintem baromi jók, de:
    -a régi G15-ön, a billentyűzet emelő lábacskák valami gyatra anyagból voltak és törtek mint az üveg. Ugyan ennél a billentyűzetnél a csuklótámasz billentyűzethez rögzülő lábacskái is nagyon érzékenyek voltak. Ha egyszer összeraktad és nem nyúltál hozzá akkor ok, de pl ha gyakrabban jártál lan-partykra és egyszer erősebben nyúltál hozzá, akkor reccs és már tört is. Esetleg erősebb anyagból, vagy más megoldással kéne a billentyűzethez rögzíteni.

    -hasonló mint a fenti, haver G35-ös 7.1-es fülesénél a kis csukló ami a fejpántot köti össze a fülessel mind a két helyen eltört. Igyekeztem megjavítani, de előtte a neten utánanéztem és nagyon nem egyedi dologról volt szó. Érdemes lenne átgondolni, hogy a két "bazi nagy" hangszórót, ne egy vékony üreges műanyagból készült darab rögzítse a fejpánthoz. Bár drágább lenne, de oda valami fém jobban illene (nem értek hozzá, de látván, hogy hány embernek tört már el világszerte ugyan ott, érdemes lenne a jövőben odafigyelni az ilyesmire).

    Más:

    -G510-em van. Lehet ezzel egyedül vagyok, de egy picivel több törődést elviselnék LCD fronton: azaz több gyári applikáció mehetne az amúgy lassan frissülő szotfverbe.

    Végezetül egy vállveregetés mehet nekik, mert mindent összevetve szerintem fasza termékeket gyártanak :)

  • Arnold2

    őstag

    válasz gabipaci #75 üzenetére

    Nekem Logitech G500-as egerem van. Nagyon szeretem főleg a görgőt, nagyon eltalálták.

    Ugye adnak hozzá súlyokat. Én abszolút nem használom mert "üresen" nekem pont megfelel a súlya. Még az üres keretet is kivettem belőle és ott pihen a súlyok mellett a szekrényben.
    Nekem a G500-as súlya pont megfelel, lehetne még egy picit könnyebb, de ugye ez már személyes preferencia. Esetleg ha nagyon erőltetni akarják ezt a súlyozhatóságot, akkor 3 súly kéne max: könnyű, közepes, nehéz. Szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák