Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • baliii

    senior tag

    Nem értem miért van mindenki elájulva, eddig is voltak rá majdnem ilyen szép játékok, amik ráadásul a gyengébb 1.genereációs touchomon is futnak.
    Az meg, hogy ezt a látványt el merték nevezni UE3-nak, az hihetetlen számomra, szimpla szemfényvesztés, csak meg kell nézni a videót ás látni, hogy ez még akkor sem közelíti azt meg, hogyha minden beállítást a minimumra teszünk, és beállítunk valami extrém kicsi felbontást. Erre csak azért, mert elnevezték UE3-nak, aminek semmi alapja, mindenkinek leesik az álla hogy húúúúúúúúú micsoda, közben csak rá kellene nézni a videóra ás hinni a szemünknek, hogy ez bizony nem az. :DDD
    egyébként sincs értelme erre a cuccra FPS-t csinálni, mivel egyszerűen katasztrófa az irányítás az érintőkijelzőn, ráadásul az amúgy is kicsi képnek így az 1/3át kitakarod a kezeddel (próbálgattam én is a játékokat amikor megvettem a touchot, de hamar feladtam és maradtak az alap dolgok rajta, kővarázsló meg ilyenek. :) ). Persze ennek ellenére ki szoktam próbálni az új címeket, de eddig egyetlen sem tudott 10 percnél tovább lekötni a Fieldrunners-t elszámítva, de az sem a garfikájától jó, hanem ötletes.
    Viccnek jó volt, de ennyi. Amúgy remélem tényleg 5 éven belül utolérik az xbox360 tudását, bár kicsit gyanús, hogy a minimum 10 éves (sajnos pontosan nem emlékszem, mennyi) éves PS2 tudását sem sikerült eddig, max a psp-nek, de én még ara sem mondanám tiszta szívvel, pedig jó pár hónapig játszottam vele, jó sok játékkal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák