Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    Szerintem "vicces" egy ilyen ultra széles monitor, mert oké, hogy az emberi látószög ennél jóval kisebb, ergó forgatod a fejed előtte mint egy barom. És ahhoz hogy lelőjj valakit ugyanúgy a célkeresztnek középen kell lennie rajta. A másik meg, ha mondjuk ejtőernyővel ugrasz ki a játékban, akkor pont hogy nem csak szélesnek, de magasnak is kellene lennie a monitornak, nem? Nettó faxságnak tartom ezt a trendy ultrawide dolgot, mint ahogyan a keret nélküli és edge telefonokat is. Az áruk az egekben, cserébe qrva sérülékenyek... Itt meg forgatod a fejed előtte, mint egy fürkésző rókamanguszta.

    Persze ez csak egy magánvélemény, nem akarok vele senkit se bántani. De ép ésszel mindennek korlátok között van csak meg az értelme. Haveromnak kb fele ilyen széles ultrawide monitora van, ami kb az emberi látószögnek felel meg. Na az még OK. De ez a fenti egy baromság. De eljön az a kor, amikor a gamer gyerek szobájának egyik fala félig egy darab monitor lesz, melyet mechanikusan olyan ívben hajlíthat amilyenre szeretné... Az emberiség saját maga miatt megérett a pusztulásra. A trendi, drágától senki sem lesz menő. Aki pedig másokat azért néz le, mert nem trendi és drága, nos magáról állít ki elégtelen szegénységi bizonyítványt. Szerintem például az Apple sem menő, csak egy tinédzsereknek kitalált hype tucat készülék. Nem leszólva az amúgy nagyon jó iOS rendszert. Szóval korlátok között van értelme mindennek.

    Szerk.: Nem kérek támadó jellegű kommenteket. Tényleg nem akartam senkit sem megbántani. Nekem ez a véleményem, tessék tiszteletben tartani, ahogyan én is teszem másét. :R

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák