Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    De a topikban azt mondták ez tökéletes és helikopter vagyok! Most akkor nem is?!

    Örvendetes, már csak egy menüsort kérek, olyan nem eltűnőset meg beakadósat és akkor boldog leszek.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tirexi #43 üzenetére

    Szóval akinek gondja van a Win8-al az rakja fel ezt a két programot és minden gondja elszáll.

    Nem. Csak 2 gondja száll el.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tirexi #50 üzenetére

    Otthon ugyanaz, mint itt: a menüsor hajlamos eltűnni és mondjuk 20 kattintás mélységbe elvinni a mezei usert. Míg anyámnak azért win7 alatt kényelmesen lediktálom mit keressen addig itt esélytelen, mert egy óvatlan alkalom és flip-flop már egy totál új helyen vagy. Nem tartom magam fogyatékosnak, de mikor 3 ember ült itt és próbáltunk rájönni milyen logikai elv miatt került oda 1-2 menüpont ahova, akkor azért már indultam a papírért.

    Volt valami ilyesmi tárgyam, ahol a szoftvert olyan szempontból vizsgálták, hogy mennyi ideig kering a user a menükben mire megtalál valamit és mennyi idő után üti be a kijelzőt, mert agyfaszt kap. És igen ez a szoftver hibája. Eddig 7 lehetőséget adtunk neki, a kedves mail kékhalál kombó után rekordidő alatt, 35 perc után ment a format. Ez van.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tirexi #85 üzenetére

    A komplett menüsor megvan ami hiányzik minden programból? Tudod, az a csík amiből kiválasztod mit akarsz csinálni? Ha te nem állítgatsz semmit a prgramjaidon akkor megértem. Nekem csak msn-es alapbeállítások voltak 2-3 órámban. Kb. itt főtt le az agyvizem is. De lehet fel sem tűnt neked, mindegy is.

    Amúgy értékelem, hogy elmagyarázod a keresőt, nyilván infósként nem tudtam róla. De. A keresőt meg cseszhetem, mert programon belül bizony ilyen nincs, meg törölhetném ki vele, mivel a beállítások fele kukázva lett: 1 bites usernek nem kell sok menüpont!

    Laptopon érdekes volna, hidd el, ez totál alap volt, úgy vágta be 1 perccel belépés után, mint a huzat, nem kellett ide sem húzás sem egyéb.

    A tapicskolós laptopos témára nem reflektálnék, aki próbálta már használni rájött, hogy enyhén szólva khm. szar.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tirexi #90 üzenetére

    Ja, már azt hittem valamit jobban tudsz, de akkor az van, hogy Te nem használsz/tad mondjuk az msn-t így nem szívtál vele és így szórod az áldást. Hát én kérek elnézést. A nem létező pontokat pedig a shell sem fogja visszarakni.

    A programon belüli kereső nekem is új lenne, de kéne, mert a menüpontok elővarázslása nem kis feladat néha. Mondjuk az említett msn-ben az fb lekapcsolását mire megtaláltam (vagyis nem, mert olyat nem lehet) megőszültem. Erre ha lenne kereső vagy valami nem pedig odavágott 3 opció, hogy egyé' paraszt! örülnék.

    Nem értem laptop-on miért szar az érintős dolog, ugyan az mintha egy tablet lenne Win RT-vel.

    A nagy túróst ugyanaz. Van érintős panel a gépemben, van tabletünk és tabletté hajtható notebookunk is. A különbség ott van, hogy a sima laptopnál az alsó billzetes részt nem tudod hova rakni. Tehát ha te behajtod 180 fokba a kijelzőt, mert tabletet akarsz akkor lesz 40 centi valami ami nyomja a lábad vagy bármi másod. 90 fokban döntött képernyőt meg ultrafos nyomogatni. Próbáld ki, használd, sokan megtettük és mókusvakításra tökéletes, minden másból elégtelen. Aki nyomkodni akar és mindenáron laptop kell, vegyen T-s gépet, ez olyan, mint az Acer csodazsanéros gépe: vagány, nem kétséges, de használhatóságban erősen konvergál a 0 felé.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák