Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Taposo #7 üzenetére

    örülök hogy ilyen optimista vagy az 5 évet illetően :) szerintem az új hardvernek(alias Pc) és a windows oprendszernek köszönhetően nem lesz az koránt sem annyi :)

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Mathiassa #10 üzenetére

    A legutolsó hírek szerint kompatibilis lesz visszafele korrektebb módon mint a ps4,(hardveresen,).számomra ez nagyon szimpatikus húzás, ha így lesz nem is fogok gondolkozni azon melyik konzolt vegyem.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz pakriksz #25 üzenetére

    egyet is értek veled , meg nem is. egy játék kerül 8-13 ezerbe, de hamar lejjebb megy az ára, érdemes rá várni. ha belegondolsz, egy megválogatott játék kerüljön 8 ezerbe , kapsz érte mondjuk egy COD esetében 8-10 óra szórakozást,+ multit amennyit akarsz. jobb stratégia , rpg, mmo, 20-40 óra szórakozás.
    tegnap el voltunk családommal moziba, mentünk, 25 km-t kocsival + a 4 jegy ára, popcorn stb, 10 rupi nem is fedezte. kaptam érte 90 perc szórakozást. Bioshockot 1 hónapja tolom, teljesen kikapcsol ,leköt, pihentet. meg sem fordul a fejemben az hogy 8 ezer volt, mert simán megéri számomra, látszik a rengeteg munka és az hogy igényes az egész.megérdemlik a készítől a pénzemet.
    Amiben viszont egyetértek veled:Testvérem Ausztriában hegesztő, 1 nap keres kb 20-25 ezer magyar forintot kb. 4 órát dolgozik egy játék aráért, amíg én kb másfél napot. :Ua másik hogy kint Ausztriában és németben sokkal hamarabb akciózzák az AAA címeket is mint nálunk , ahol 1-2 éves játékokért is képesek elkérni 10 ezer + forintot. Nevetséges, azért is inkább kintről hozatom be szinte az összes játékot, legyen az Pc vagy konzol. ( rokonokkal családtaggal.)Éppen múlt héten hozattam be egy pakkot 3 teljes játék egybe csomagolva került átszámolva 18 ezer magyar forintba xboxra.( Far Cry3, Fable, Lego lord of the Rings) amíg ez itthon kb 28-35 ezer.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák