Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Graphics #16 üzenetére

    egy átlagos gépben azért nem is olyan sok, egy i5+1060/1070 kombó azért nem eszik olyan nagyon sokat. (nyilván nem itthoni átlagról beszélek)

    ellenben a bányászrigeken, ahol rendszeresen két kártya lóg egy vezetéken, már eléggé más a helyzet.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • Tyrel

    őstag

    válasz Graphics #16 üzenetére

    Én ezt valahogy nem látom problémának, szerintem megfelelő alkatrész, és anyag -minőség kérdése az egész...

    Tudnak csinálni sok kiloWattos tápokat is ha akarnak, ügyes gyerekek azok a villamosmérnök srácok. Kétlem hogy egy ilyen párszáz wattos terhelés fejtörést tudna okozni, egyszerűen csak nem a legolcsóbb kínai sz*rt kell megvenni.

    Hogy visszatérjek a korábban említett rig-re, abban pl. egy 850-es Seasonic Focus Plus baromira vidáman elvan 4db RX 580-al, érdemben nem is melegszik. (épphogy langyos levegőt fúj ki de kb. csak azért mert brutál lassan jár benne a venti még így is, és így "ráér" a levegő felmelegedni benne mire kitalál)
    Sztem ha a hatásfoka nem érdekelne rádobhatnék még 1-2 GPU-t és azt is bírná... Csak ott ugye a 850-es táp úgy 850-es, hogy az egyetlen darab 12V-os ága 840W-ot bír. :C

    Persze lehet mondani hogy ha burzsuj köcsög vagyok máshogy látom a világot (határozottan nem vagyok az), de erre meg azt mondom hogy "nem vagyok elég gazdag ahhoz hogy sz*rt vegyek."
    Egyszer vettem olcsóbb / noname-ebb tápot (Thermaltake...), hamar meg is tanított rá hogy nem érdemes.

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák