Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz joey04 #84 üzenetére

    Nem vagyok márkafan... volt már mindenféle telefonom :DDD
    Nokia, Samsung, Honor, Microsoft, Sony, LG, Xiaomi, Doogee, iPhone, Blackberry, Huawei, HTC... nem... nem vagyok márkahű...

    Nem mondtam, hogy a diktatúra rendszert kell valasztani... Csak arra akarok rávilágítani, hogy 2 nagyhatalom technológiai és piaci csatát vív egymással... De a vádló, a mai napig egy betű bizonyítékot sem mutatott fel. A politikai hátteret most teljesen felesleges feszegetni... Mellesleg itthon sem jobb a helyzet mint kínában,csak 1 fokkal. Az nem demokrácia, ahol egy ország vezetése 2/3-os töbségben van és 2/3-os parlamenti szavat elég egy törvény megszavazására... mondjuk úgy, az ellenzéknek már nincs leszavazási esélye leszavazni semmit... Mi ez,ha nem burkolt diktatúra és a kormány a szegényebb emberekből szegényebbet csinál, a gazdagabból gazdagabbat(lásd fideszes gázszerelő).Anno volt egy jó adórendszer,ami a gazdagokat sem kímélte,a 36%-os SZJA,ami az éves bruttó 5millió forint feletti jövedelemre volt kivetve,de ezt a fidesz anno megszűntette,biztos nem azért mert felesleges volt. De ezt csak a vakok nem veszik észre. De ez tuti nem demokrácia.Ja, ha már fidesz... Családik adókedvezmény?! 1gyerek 10ezer ft adó mínusz, 2 40ezer ft adó mínusz?! wtf?! valahol félrecsúszott a matek szerintem. És amerika ezt a "remek" dolgot másolja rólunk... Meg az sem demokrácia szerintem, ami amerikában megy,de ott még mindig jobb a helyzet mint nálunk.

    De ez csak a saját véleményem.

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák