Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Feverke #4 üzenetére

    Én is lenyeltem a békát, és vettem egy XL-t illetve mellé töltőt, de ettől még igen is nevetséges.
    Veszek 50Kért egy gépet amit konkrétan használni sem tudok? Gáááááz...még így is ezt mondom, pedig elég nagy N fan vagyok :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    legenda

    válasz Feverke #15 üzenetére

    Sima DS-em és Lite-om is volt a 3DS előtt mégsem volt a 3DS-hez töltőm.
    Lehet hogy itt sokan megtehetik hogy 3-4 "azonos" konzolt tartanak, de én nem. És ugye amikor eladtam a régit adtam hozzá a töltőt is...szerintem ez így korrekt.

    Egyébként nem az árral van baj..legyen 3K-val drágább de legyen benne töltő, ennyi.

    Emészthető..én is megoldottam, szóval nem kell megmagyarázni hogy így meg úgy megoldható, ettől még szerintem igenis nevetséges.
    Arról nem is beszélek hogy ahonnan én vettem ott az utolsó töltőt vettem meg szóval ha valaki utánam fél órával később akart 3DS-t venni, az töltőt ott már nem kapott. :N

    Nekem nem kellene az új..vagyis ez hülyeség..kellene, de tuti hogy nem veszek lévén 2 hetes sincs a drága :B

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák