Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quent1n

    senior tag

    válasz AXisBOLD #16 üzenetére

    Ez a te véleményed. :) Legtöbbünk szerint viszont az eggyel nem volt semmi gáz. A maga korában egy abszolút nézhető film volt. A 2 az már csak a legnagyobb fanoknak jött be valamennyire. Én 3szor láttam kb. Sajnos csak arra törekedtek, hogy a játékokból sok karakter bent legyen. És itt véget is ért az egész. Plusz Johnny Cage-t kinyírták kb 5 perc alatt :P... A helyén kell kezelni ezt a két filmet. Szerintem a maga korában mindkettő alkalmas volt arra, hogy egyszer min. megnézzük őket, és szórakozzunk egy jót.

    Egyébként pedig ezeknek a filmeknek is megvan a maguk piaca, és kellő alázattal és hozzáértéssel bitang jó filmeket készíthettek volna a játékokból amik eddig vászonra kerültek. A Resident Evil széria szerintem még a simán nézhető kategóriába tartozik. Igaz én egyik játékot se toltam végig. A Silent Hill se lett vészes film. A Doom is egyszer megnézhető. De ott a Tomb Raider is. Igaz egyik film se lett mérföldkő ezek közül, de bőven nézhetőek, én úgy gondolom. Nem hinném, hogy dobni kéne a játék->film témát, csak szigorúbban kéne kezelni a megfilmesítési jogokat, és olyan emberekre kéne bízni a rendezést akik képesek kellő szakértelemmel hozzányúlni a témához. A lényeg az lenne, hogy a filmesek és a játék kitalálói együtt dolgoznak( és, hogy Uwe Boll soha semmilyen játékból ne készíthessen filmet). Elvileg a Prince of Persia-ban ez megvalósult. Kíváncsi leszek mi sül ki belőle.

    Egyébként meg kövezzen meg bárki de a látványt leszámítva szerintem egy Avatar se több semmivel mint az általam említett filmek közül bármelyik.

    [ Szerkesztve ]

    Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Új hozzászólás Aktív témák