2019. február 23., szombat

Gyorskeresés

(#1) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Ha pedig valaki kipróbálná az alapjátékot:

[link]

Live-Die-Respawn

(#2) ldave

ldave
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Elképesztő, ahogy a Square konkrétan a legnagyobb bukásból visszahozta ezt a játékot és a WoW mellett simán megállja a helyét azóta.

A Slime draws near. Command?

(#3) L_ajos

L_ajos
(őstag)

Mindig is tüzelt a játék. Játszottam bukás előtt, bukás után is és minden kieget bezsebeltem. De most az ESo mellett se időm, se energiám nem lenne még egy MMO-t fenntartani. :(

PSN felhasználó: Foxxika | Huawei Mate 10 Pro | Canon EOS 1300D Kit

(#4) .Z.

.Z.
(tag)

Meg fogom venni ezt is, mint ahogy a többi kieget, remélem a játék felépítésén azért változtatnak valamit.

(#5) SonicX

SonicX
(fanatikus tag)

nincs mmo amot tolnék, érdekelne is az ff14, de sajnos tabtarget-es, így számomra már nem releváns
tera és pso2 után, melyek freetarget-esek, már nincs kedve az embernek visszább lépni

The Fastest Thing Alive

(#6) .Z. válasza SonicX (#5) üzenetére

.Z.
(tag)

Tera mondjuk elég pocsék freetargetes volt. Vagy mellé ment a skill, mert szarul voltak megcsinálva a hitboxok, vagy az animáció miatt akkor is betalált, mikor a közelében nem voltál már a támadónak.
Egy BDO fényévekkel jobb, de még a BnS rendszere is jobb szerintem.

(#7) SonicX válasza .Z. (#6) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

se BDO se BnS nem ért a Tera nyomába megjelenéskor... Tera-nál akkor lőttél csak mellé ha 200ms felett volt a ping-ed, vagy ha béna voltál... 5 évig warrior volt a main-em és semmi bajom nem volt... ott b***ták el szó szerint a Tera-t amikor bejött az alliance content, na onnan mélyrepülés... amúgy BnS esetén vannak/voltak masszív hitbox bajok, bent álltam a boss testében és ott ütöttem, de az nem tudott mit kezdeni velem

[ Szerkesztve ]

The Fastest Thing Alive

(#8) .Z. válasza SonicX (#7) üzenetére

.Z.
(tag)

Slayer Heart Trust skillje elég gyakran ment mellé, de sorcererrel sem volt egyszerű. Amúgy indul Tera Classic szerver, lehet menni nosztalgiázni :D

(#9) SonicX válasza .Z. (#8) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

lancer kivételével mindet játszottam, de warrior volt a main-em (brawler érkezésekor hagytam abba)
classic? idevele! McHM a must have hardcore raid!

mégsem... alliance content is benne lesz és vm3... https://www.reddit.com/r/TeraOnline/comments/am5ehz/tera_eu_announced_a_classic_server/

[ Szerkesztve ]

The Fastest Thing Alive

(#10) .Z. válasza SonicX (#9) üzenetére

.Z.
(tag)

MCHM benne lesz elvileg. Mondjuk én kihagyom, elengedtem a lootbox szimulátorokat.

[ Szerkesztve ]

(#11) SonicX válasza .Z. (#10) üzenetére

SonicX
(fanatikus tag)

jah, benne lesz, de vm3-ig lesz, ami Rift Edge és Alliance cuccok és nehézségi szint, emiatt lvl60 megvan 1 nap alatt is, McHM asszem pont ekkor lett ledegradálva annyira hogy nincs benne wipe skillje már Shandra-nak

The Fastest Thing Alive

(#12) Daffchy

Daffchy
(őstag)

Biztos új ez az előzetes?
Tuti láttam még tavaly valamikor.

[ Szerkesztve ]

(#13) .LnB válasza Daffchy (#12) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Én is láttam már.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#14) .Z. válasza Daffchy (#12) üzenetére

.Z.
(tag)

Nem teljesen új, az előző lett kibővítve.

(#15) oriic válasza Daffchy (#12) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Benne van a címében is, hogy a Extended. Korábbi teaser trailer bővített változata.

Live-Die-Respawn

(#16) tomazin

tomazin
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

én nem értem csak, hogy az FF világa és a Nier hol ér össze?

(#17) .Z. válasza tomazin (#16) üzenetére

.Z.
(tag)

Japánban :)

Van benne egyébként Monster Hunter crossover is.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.