Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz reds.hu #7 üzenetére

    Tudsz olyan EA játékot mondani ami nem ilyen? Mármint az utolsó filléredtől is megpróbál megszabadítani.

    A Star Wars Battlefront pont azért bukott, mert már túltolták a Season Pass-t. Az alapjáték annyira szegény volt tartalmakban, hogy a játékosok elképesztő sebességgel hagyták ott az egészet. Ma már sajnos ilyen a mainstream játékfejlesztés, már eleve úgy alakítják ki az üzleti modellt, hogy a Season Pass nélkül nem is kapsz már teljes értékű játékot.

    Egyedüli kivétel a Titanfall 2, amit nem csak egy kifejezetten igényes játéknak tart a közössége, de nincs hozzá Season Pass és a megvásárolható extrák is csak kozmetikai cuccok, nem adnak in-game előnyöket. De ebbe meg nem rakott elég reklám büdzsét az EA és teljesen ostoba módon ráindították az év legfontosabb címére, a Battlefield 1-re. Esélye sem volt szegénynek. De ez inkább csak egy kivétel, ami erősíti a szabályt: Ma már nem elég egy alapjátékért fizetni.

    Megszoksz vagy megszöksz.

  • underdark

    aktív tag

    válasz reds.hu #7 üzenetére

    nem igen ertem ezeket a kommenteket, rinyalasokat

    senkit nem kenyszeritenek semmire, 0 forint rakoltes nelkul is lehet jatszani
    szerintem sokkal jobb erzes ha esetleg megdolgozott coinbol sikerul ritka.jatekosokat osszehozni, ha meg nem akkor nem
    de nekem ne mondja azt senki, hogy nem lehet qrva jo csapatokat osszehozni penz nelkul... sot meg jatszani is elvezetesebb mint ezekkel a szutyok csilli villi szines lapokkal (vagy tul sok streamert neztek es ezert sirtok) :D

    no offense, csak mar unalmas az ea szidasa, pedig konami se jobb

    "akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

Új hozzászólás Aktív témák