Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CptMisi

    őstag

    nekem tetszik! :C
    nem azért az első rész is szép volt, annál rosszabb grafikát nem kapunk...
    ha nincs új motor alatta nem lesz 6szor szebb...
    a GTA 4 meg a Crysis topik meg azzal van tele, hogy a játék szar, és a grafika felesleges, meg nem viszi rendesen a gépük...én inkább játszom egy jó játékkal, még ha annak nem is a legjobb a grafikája, mint hogy topikokban szidjam a fejlesztőket, hogy sz@rul optimalizálták stb....
    szidták sokan az új Wolfensteint, igencsak tűrhető grafikával és nagyon baráti rendszerigénnyel felvértezve érkezett, és mégis mindenki szidja, hogy szar a grafika...ez így nem működik, hogy ha jó a grafika, akkor mindenki szerint szar a történet(crysis-szerintem jó a történet) esetleg nincs történet(GTA4-szerintem a grafika se olyan jó), ha meg Ne adj Isten egy elég jó grafika és király történet valamint játékélmény társulnak egy játékban, akkor mindenki azt bánja, hogy nincs olyan grafikája, ami a legjobb gépet is megzabálja...
    el lehet rajta gondolkodni mi a jobb...(a fejlesztőknek egyértelműen az, ha a gyengébb géppel rendelkezők is megveszik, minthogy csak a HIGH-END konfiggal rendelkezők)
    nem kell egyetérteni, magánvélemény, csak már kicsit untam, főleg, hogy az egyik kedvenc játékom folytatását szidják :DDD
    amúgy egy ilyen SD videó nem mutat sokat a valódi grafikából, "élő példa" a Brothers in Arms Hell's Highway E3 videója, a négyszögletes textúrákkal
    azt meg ne felejtsük el, hogy fél év van még a megjelenésig :B

    Szaby59: a nemrég megjelent Radeonok hatására beleépíthetik, vagy patch formájában hozzáadhatják (lásd Battleforge)... fél év elég sok idő :K

    [ Szerkesztve ]

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

  • CptMisi

    őstag

    válasz Khaal #35 üzenetére

    Big sisterrel nem lesz felhőtlen az élet ;]
    azért nehézségi szintet lehet állítani :DDD

    You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Új hozzászólás Aktív témák