Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz DeathAdder #3853 üzenetére

    Kapacitás
    Minél nagyobb annál jobb, több szempontól is, nagyobba lehet kevesebbet sütni de kisebbe többet nem
    Na meg ott vannak a nagyságra sok helyet foglaló cuccok, mondjuk egybe alsó/felső comb kisebbe lehet csak 2 nagyobba 4db is beleférhet,
    Nem is beszélve ha olyan fajta gép hogy van elválasztó benne és egyszerre kétfajtát is lehet sütni, mondjuk hús meg hasáb hozzá
    De ott van a mirelit péksütemények sütése is, ott se az számít hogy literre mennyi hanem hogy a kosár aljának mennyi a területe, mert nem lehet egymás tetejére rakni és úgy sütni csak egymás mellé

    Ha csak Xiaomi akkor ezt is képbe venném
    Xiaomi Lydsto XXL Airfryer 5L Nagy Kapacitású Okos Légsütő 1700w
    [link]
    33.990 Ft + szál 1.290 Ft

    És ezt telefonnal is lehet állítgatni

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz DeathAdder #3855 üzenetére

    Én azt a kialakítást nem látom célszerűnek, mi értelme van a gép belsejébe közvetlenül vezetni a kiáramló zsír gőzös levegőt, fröcskölést, igen kemény lerakódás lehet miatta amit nem elég csak kitörölni, hideg zsíroldó meg kemény cucc simán okozhat gondot is az anyagáéba
    Jól süthet jó gép lehet én nem azt állítom ezzel

    nem is nagyon szarozzák :N
    Hát hajlamos az ember a saját választás nyomán vett cuccokat nem leminősíteni, körömszakadtáig védeni, akik meg videót is csinálnak főleg(ha meg fizetett is érte)

    Én nem ilyen vagyok pl az én általam vásárolt Tefal gépet nem ajánlom senkinek, ha megtehetném anyagilag már rég elajándékoztam volna és vettem volna egy másikat
    És az milyen lenne
    Nem lenne kör alakú a kosara, két kosaras lenne a levegő áramlás miatt, és minél nagyobb

    Az a Lydsto gép nagyon friss cucc pár hónapja kapható, ha jól tudom itt még nincs senkinek
    De nincs még egy gép ami ennyiért tudná a wifis appos vezérlést

    Ajánlás nehéz, mert itt lévők többségének max egy gép van otthon, de ha több is az is a piacnak csak elenyésző százalékát fedi le

    Ezekre nézz rá döntés előtt

    PRINCESS 182060
    [link]
    41 290 Ft
    Sokaknak van itt mert az alza nagyon jó áron szórta, de most meg nem mondom hogy ennél a gépnél vagy másik princess gép esetén volt pár panasz

    Philips HD9270/70 Airfryer XL
    [link]
    52 530 Ft
    Most akciós, és sokaknak van, és elmondás szerint jól süt alulról is

    Klarstein AeroVital Deluxe
    [link]
    37 890 Ft

    De biztos lenne még rengeteg gép amit lehetne említeni linkelni, de az árú kereső se mérvadó, mert ott sincs fent minden, PRINCESS gépeknek top 1 körül kellet volna anno lenni mert annyian vették, de nem

    Jól gondold meg mert ezt azért nem cseréli fél évente az ember, már ha nem állsz úgy hogy ha bármiért nem testszik veszel másikat :D

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • bul07

    nagyúr

    válasz DeathAdder #3858 üzenetére

    Ez nagyon megtudja könnyíteni a főzést, és a pékáru sütést is

    Nagyon jól süthetőek benne a mirelit péktermékek, és már szinte minden nagyobb áruházban kapni
    Pogácsa, kakós csigák minden méretben, 15-20 perc alatt megvan friss pékáru

    Még aki siet is, felkel berak 10-15db kis pogácsát és mire a végez a reggeli fürdőszobai teendőkkel meg is sült a friss pogácsa, vagy ha vendégek jönnek

    Wifis app
    Van az a helyzet hogy jó lenne

    Drágább gépekbe meg van melegen tartás is

    De az tény hogy hozzá kell szokni hogy más ízűek benne a ételek, hasáb burgonya se annyira olajos így természetesen hogy más az íze
    Mint ahogy az is más ízt ad a hasábnak ha más olajba van sütve

    PRINCESS 182060
    Jó gép, kár hogy nem a régi árán tolják (30e Ft magassága)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák