Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AIex

    tag

    Sziasztok !

    Rohnson Air Fry-rel van valakinek hosszabb távú tapasztalata ?

    Ez lenne a egzakt modell,

    Nagyszülőnek szeretnék egyet venni, viszont nagymama elképzelése picit más lenne. Neki nem mirelit dolgok sütéséhez kellene, hanem az elektromos sütőt szeretné kiváltani vele, amikor csak kevés dolgot süt, és pazarlásnak tartja a sütőt emiatt bekapcsolni, felmelegiteni,

    Mivel nekem is van Air Fry-erem ezért picit problémásnak tartom, de lebeszélni sem akarom róla, mert lehet neki beválna. Szóval elkezdtem keresgélni, és szembe jött a linkelt modell, kb tökéletesnek tűnik, van hozzá kosár is, és tálca / tepsi is. Egyedül a minőség aggaszt, milyen lehet, szivem szerint Philipset vennék (bár az sem egy nagy megfejtés, de talán a kosár bevonata tartósabb, illetve lehet hozzá venni másikat), de az XXL modellek árát nem vállalnám be, mert sok konyhai eszköz landolt már a polcon, mivel egy idő után, már nem használta,

    Témát váltva, láttam korábban volt diskurzus egész / fél csirke sütésről,

    Csak egy tipp / javaslat, bár egész csirkét nem szoktam sütni, de nagyobb egész husokat igen, főleg disznót. Ami segithet a csirkének is, ha sütés előtt, egy éjszakát só oldatos vizben áztatjátok. Valamennyivel nehezebben szára ki a hús, és a hús teljes keresztmetszetén kellemesen sós lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák