Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Narxis #24 üzenetére

    Ez a "kalózok támadnak minket" és "nincs feltörve" szöveget csak az hiszi el akinek még lóg a cumi a szájából.

    Nézd, azért az, hogy napokra meredtek le, ad némi alapot arra, hogy el lehessen hinni a támadás magyarázatot (most az, hogy kalóz, unatkozó hekker vagy a konkurens cég, az tökmindegy).

    Akkor fog "kivonulni" az Ubisoft amikor én Anglia királya leszek.

    Óvatosan, Sir Narxis, csak óvatosan :D
    Egyébként a kivonulást én is lehetetlennek tartom, de hogy nem tesz jót neki ez a hercehurca, az biztos. Minél több ilyen krízis történik, annál többen intenek be, és mennek konzolra.

    Annyi, hogy egy kicsit több lépésből áll amit a letöltött verzióval kell csinálni.

    Valaki már felhozta a Starforce-ot. Ott is meg lehetett oldani több lépésből, ez kiköt, az lehúz, amaz felinstallál blablabla. Ez pont elég arra, hogy a kocawarezos inkább megvegye a francba.
    A vérwarezos vadbarommal meg úgy sem tudsz semmit csinálni, őt jobb esetben csak kizárni, ellehetetleníteni lehet.

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

  • rocket

    nagyúr

    válasz Narxis #24 üzenetére

    Nem mondta senki ha megbukik ez a vedelem akkor feltetlenul kivonulnak a PC piacrol, de majd ha ok is nyomjak a "10000$-bol megalkotott, tele bug konzol port PC verziokat" akkor majd ne csodalkozzon senki.

    Irtam mar az Ubisoft megadta a lehetoseget a valtozasra, a Prince of Persia DRM nelkul jott, ebbol es a kovetkezo lepesukbol eleg jol leszurheto a konkluzio a temaban.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

  • FefeeX

    veterán

    válasz Narxis #24 üzenetére

    Én is pont ezt akartam írni, csak gondoltam végigolvasom, hátha van olyan ember, aki nem lett a marketing áldozata... :)
    "Nem failed mert nem törték még fel", meg a hasonló marhaságok... "Nem a mi hibánk"... Báh...

    Örülök, hogy valaki jól látja a dolgokat... :) A kivonulnak a legnagyobb baromság amit írni lehet... Persze, a zeneipar meg kivonul a Földről és a Plútón fog zenélni, hátha ott az egysejtűek jobban értékelik majd a zenét és nem töltik le... Aki eddig másolta, azok 80%-a akkor sem fogja megvenni, ha ultrafeltörhetetlen lesz, max, majd pár év múlva, 2ezerér. Na bumm... (és ezt bármikor aláírom, a warezolók 90%-a pénzügyi nehézségekre hivatkozik, ezek közül a kedvencem a "megélhetési warezoló" volt )

Új hozzászólás Aktív témák