Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    Hát az biztos, hogy PC-re egy kanyi pénzt nem adok ki játékra, mármint ilyen A kategóriásakra. Rengeteg a bugos konzolport, amiben a játékélmény is hamar kifullad. Zabálják az erőforrást, a grafika meg az elmúlt években szinte alig fejlődött. Mielőtt belekötne valaki, szigorúan a szemmel látható különbségre gondolok!! Most komolyan mi újdonság van egy tucat FPS-ben vagy az új COD-ban? Mész és lősz mindenre, ami mozog. Max más a helyszín, meg az ellenfelek. Meg 35 helyett 25 fps-ed lesz, de ugyanúgy néz ki, mint tavaly. Sok átvezető videó miatt már játszani sem kell. Ott kapok sírógörcsöt, amikor úgy kell felmászni a falra, hogy megnyomod a SPACE-t és jön a cutscene. A másik meg amikor fel sem lehet menni egy 30 cm-es magaslatra, mert a játéktér addig tart. Valósághűség nulla. Csak a fejlesztők azt hiszik, hogy a grafika miatt lesz valósághű. Hát nem.

    A négy Angry Birds kb. 4500 Ft és hónapokra leköt.
    Én már csak kipróbálok egy-két címet, de már komolyan gondolkodtam azon, hogy nem is kéne PC, minden másra ott a laptopom, ami halkabb, kis helyett foglal, és még hordozható is. Csak azért nem adtam még el a PC-t, mert öcsém még tolja az ilyen szutykokat...

Új hozzászólás Aktív témák