Új hozzászólás Aktív témák

  • Indi86

    tag

    válasz Solicidium #211 üzenetére

    Mirrt zavar ha sokat kommentelek? Nem azért van a felület? Megnéztem, jó sokat csúsztat az öreg. Eleve a csúcsra járatott mostani autókat hasonlítja össze a kárrierje elején lévő villanyos autókkal, mintha nem lenne még radikális fejlődés a jövőben aksi téren is meg erőmű szinten is. Pedig radikálisan javul mind a kettő. Most állnak csak rá a sorozatgyártásra. Lítium ára csökken ez is egy hazugság volt mert kb az ellentetjét mondja. Hogyan bírja el a hálózat? Vezérlik majd szépen éjszaka pont jó ha töltenek mert völgyidőszak van lásd éjszakai áram. Mai autóknál szted beleszámoltál a finomítást olajcserét stb? Túrót. Azt meg ne magyarázza már meg nekem hogy hha felrakok 6 napelemet a házra ami 30 évig adja nekem az áramot akkor annak gyártása több co2 vel jár..A csávó élete a motorok voltak elfogult, fejleszző volt de pont az aksik meg az erőművek fejlődésével nem számol? 😂😂😂 Elfogult e? Az. 10 százalékkal csökkent csak a német emisszió,.nyilván nőtt a fogyasztás is. Nemrég olvastam hogy már zárják be a széneromuveket ott os mert drágább mint a megújuló ez lesz az egész világon. Szóval hiába adod elő a nagy tájékozottat nem vagy az. A kocka régen el van vetve 2025-30 ra minden második eladott autó kb villanyos lesz, a pénzeket már belerakták ettől kezdve ez lesz ha törik ha szakad. Ja és co2 lábnyom..ha aaksis bányagépek stb lennének nem e csökkene a co2 lábnyoma? Ja ezt is kihagyták belőle..Megy a régi lobbi parasztvakítása ti meg benyelitek. Igaz ez az előadó szimplán csak elfogult ami érthető hiszen egészéletében amásik oldalon dolgozott.

Új hozzászólás Aktív témák