Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L_ajos

    őstag

    válasz Viktor77 #40 üzenetére

    Az ilyen elvakult hozzállás, a megrögzött csőlátás, és a folyamatos bizonygatás miatt. Az egy dolog hogy "sokaoknak" hatalmas lesz az arca, de amint kijön valami hasonló, témábavágó mmo, azonnal megjelentek és egyből oltogatjátok a népet ( ha te nem, akkor rád ez nem igaz ). Ezért is tart ott minden ahol, a wow adta, ma már elég gyér keret közül a kiszakadás nem lehetséges, mivel az elvárások sem nőnek.

    De ez megint egy vita kezdete, aminek soha sem lenne vége.

    Játszottam, vele. Laktam 10 évig olyanokkal akik munka helyett 18 órában ezt nyomták, és hát azt is láttam ma hova jutottak.

    nem vagyok állatvédő, de szánalmasnak tartom hogy egy virtuális valami miatt emberek alacsonyodnak le az előtte összekapart szintükről. és nem, ez nem egyedi eset, és nem, nem csak én láttam ilyet.

    Talán az lenne az igazi ha végre jelzést kapnának a játékgyártó/k hogy ne ilyen szintű függőség alakuljon ki egy játék iránt, és a fejlődő fiatalok ne egy játékban leljék az örömüket, hanem esetleg szocializálódjonak a valós életben.

    Jah, tudom , mi az egyszerü válasz: nem kell megvenni. Egyszerübb is mint Érvelni, vagy esetleg átgondolni.

    No offens, de azt nem szeretem ha valaki a körme szakadtáig Istenít vagy véd egy olyan programot ami sok nullából és 1esből áll.

    Lehet tetszik, lehet jó, lehet leköt, de hogy ez legyen meghatározó, az nonsens.

    Talán az lenne a megoldás mint keleten, hogy napi szinten max 4 órát lehetne játszani, vagy kettőt... talán...

    Szerk: talán ha nem ugy kezdenéd hogy "hulladék mmo", még érdekelne is.

    [ Szerkesztve ]

    PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

Új hozzászólás Aktív témák