Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Khelben #175 üzenetére

    Eddigi WoW-ok:
    -Alap
    -BC
    -WOTLK
    -Cata

    Nah ha most kijön az új rész a pandás és tegyük fel, hogy már van egy Human warim, 85 szintes fullos meg emellett van még X akármilyen más karim. Viszont nincs még gnome mage-em de akarok egyet húzni. Elkezdem 1-es szintről, de az eddig megjelent kontentek nagy részén végig kell másznom ahhoz, hogy fejlődhessek 85-ről 90-re, illetve kellenek olyan cuccok amiket az eddig is bent lévő helyeken kellett megszerezni, amik feltápolják a karit ahhoz hogy elmehessenek az új kontent új, legkeményebb instáiba.
    Ha elnagyolva, statisztikailag nézzük: Megjelenik a pandás, a játék attól még 80%-ban ugyanaz marad (Bár még nagyobban ha azt is nézzük, hogy a játékmotor milyen mértékben korlátoz egyes ötleteket.). Ha jön még kieg hozzá, akkor ez az arány csak nő, vagyis a már megjelent kontentekhez egyre kevesebbet tesz hozzá. Erre mondtam azt, hogy unalmas amikor az x-edik bőrt nyúzzák már le róla.

    Ez utáni kijelentésemet kritizálod:
    "Pár év után szerintem igenis meg kell unni egy játékot, legyen az akármilyen jó."
    Ha nem így gondolod, akkor kívánok neked hosszú, egészséges életet és ne felejtsd el a végrendeletedből majd azt a pontot, hogy a sírkövedre feltétlen írassák rá majd az akkori progesszedet wowban.

    (#176) CsigaGyilkos: Hatalmas respekt, mindannyiunk közül te fogalmaztad meg a legjobban a helyzetet! :R Erre akartam én is kilyukadni csak elhúztak a wow témába mert azt mertem mondani, hogy a kiegészítő kiadásától még ugyanaz marad a wow (keveset változik, de ugyanaz a játék).

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák