Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz bambano #104 üzenetére

    Szövegértelmezési gondjaid vannak? :D Olvasd már el az előbbi hozzászólásomban kifejtett érveket, nem azért kerülöm, ha tehetem, "mert csak", hanem azok miatt, amiket az előbb írtam, hadd ne kelljen már újból elhadarnom, azt hiszem, az elég érthető okfejtés volt. Ha már szélsőséges vélemény: én két böngésző között váltogatok aktuális preferencia szerint, és mindkettőt valamilyen szempontból nagyon jónak tartom, a Firefox-szal szemben viszont legalább érveket hoztam fel, míg szerinted kizárólag a Firefox számít "rendes" böngészőnek, hogy a többit miért nem tartod jónak, az már a rejtély kategória. (Persze nem muszáj kifejtened, de remélem érzed a különbséget.)
    Egyébként már eleve ott kezdődik a probléma, hogy nem látod be, hogy talán nem egy immár közel 20%-os részesedésű másik böngészővel (Chrome) van a baj, ha abban egy weboldal szanaszétesik, és ha FF-ban mégsem teszi, az nem a FF érdemeit növeli. Mint már korábban említettem, a Chrome lassan megelőzi a Firefoxot, ergo arra optimalizálni mindenféle honlap esetén szinte kötelező - ahogy Firefoxra is. Legalábbis ha az adott oldal tulajdonosai nem szarnak nagy ívben egy ekkora felhasználói bázissal rendelkező böngésző felhasználóira.

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák